.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Перш за все врахувати інтереси дитини
14.09.18
_dsc4712.jpg
На засіданні комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Олени Бондаренко розглянуто сім питань стосовно захисту інтересів малолітніх дітей та підлітків
Члени комісії розглянули заяви громадян щодо надання згоди на вчинення правочину в інтересах дітей та дозволу на звільнення від обов'язків опікуна над неповнолітнім. Були затверджені висновки на запит Охтирського міськрайонного суду про доцільність позбавлення батьківських прав та призначення над дитиною опікуна, про визначення способів участі батька у вихованні доньки. 

Рішенням комісії сім'я опікуна взята під соціальний супровід відділу з питань соціальної підтримки сім'ї, дітей та молоді управління соціального захисту населення. 
 
Відповідно до законодавства затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. 
_dsc4714.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.