.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Грошова допомога жителям міста
14.09.18
_dsc4694.jpg
На засіданні комісії по розгляду заяв з питань надання одноразової грошової допомоги жителям міста під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Володимира РУДЕНКА розглянуто 11 заяв охтирчан, які звернулися про допомогу 

Мешканцям міста, які опинились в скрутних життєвих обставинах, буде виплачена одноразова грошова допомога за рахунок коштів міського бюджету. Допомога надається громадянам, які зареєстровані та проживають в м. Охтирка у разі тривалої хвороби, необхідності оперативного лікування, пожежі або стихійного лиха, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та іншим категоріям громадян. Розмір допомоги у кожному конкретному випадку визначається комісією з питань надання одноразової грошової допомоги жителям міста. 
У 2018 році комісією  розглянуто 214 заяв від охтирчан, яким виділено кошти з міського бюджету на загальну суму 216,0 тис. грн.
_dsc4699.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості
 
За інформацією Посольства України в Республіці Ірак, у період з 10 до 19 листопада 2018 року у міжнародному виставковому центрі м. Багдад (Республіка Ірак), відбудеться 45-а Багдадська міжнародна виставка