.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Грошова допомога жителям міста
14.09.18
_dsc4694.jpg
На засіданні комісії по розгляду заяв з питань надання одноразової грошової допомоги жителям міста під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Володимира РУДЕНКА розглянуто 11 заяв охтирчан, які звернулися про допомогу 

Мешканцям міста, які опинились в скрутних життєвих обставинах, буде виплачена одноразова грошова допомога за рахунок коштів міського бюджету. Допомога надається громадянам, які зареєстровані та проживають в м. Охтирка у разі тривалої хвороби, необхідності оперативного лікування, пожежі або стихійного лиха, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та іншим категоріям громадян. Розмір допомоги у кожному конкретному випадку визначається комісією з питань надання одноразової грошової допомоги жителям міста. 
У 2018 році комісією  розглянуто 214 заяв від охтирчан, яким виділено кошти з міського бюджету на загальну суму 216,0 тис. грн.
_dsc4699.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.