.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Спортивним туризмом в Охтирці займаються дорослі і діти
14.09.18
turist2.jpgГурток «Спортивний туризм» Охтирського міського центру позашкільної освіти-Малої академії наук об'єднав дітей і дорослих нашого міста, які люблять подорожі та, цікавлячись рідним краєм, пізнають простори країни на велосипедах і пішки будь-якої пори року
Робота гуртка проводиться відповідно до плану роботи туристсько-краєзнавчого напрямку і не припиняється навіть в канікулярний період - цього літа відбувся туристично-краєзнавчій похід стежками Гетьманського парку, команда гуртківців взяла участь у краєзнавчо-науковому велопоході ІV категорії складності по території південної та центральної України Одеською, Миколаївською, Херсонською, Кіровоградською, Черкаською, Харківською, Полтавською та Сумською областями загальною протяжністю 1870 км. 
Охтирські туристи відвідали природні заповідники та місця, що входять до семи чудес України: Олешківські Піски, Асканія Нова, Актовський Каньйон «Бузький Град», парк «Софіївський», наочно зрозуміли різницю між гідро- (р. Дніпро, Ворскла) та атомними (Южно-Українськ) електростанціями.
Подібні велопоходи проводяться з метою популяризації велосипедного спорту, пропаганди здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, ознайомлення з історичними і культурними пам’ятками України. 
 
Заняття гуртка вже розпочалися. Бажаючі можуть приєднатися до спортивних туристів Охтирки щовівторка та щоп'ятниці з 15.00 до 18.00 суботу, неділю з 10.00 - 16.30.
turist3.jpg turist.jpg tyrist1.jpg
 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості
 
За інформацією Посольства України в Республіці Ірак, у період з 10 до 19 листопада 2018 року у міжнародному виставковому центрі м. Багдад (Республіка Ірак), відбудеться 45-а Багдадська міжнародна виставка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 12.11.2018 по 18.11.2018
Детальніше...
 
Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...