.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Спортивним туризмом в Охтирці займаються дорослі і діти
14.09.18
turist2.jpgГурток «Спортивний туризм» Охтирського міського центру позашкільної освіти-Малої академії наук об'єднав дітей і дорослих нашого міста, які люблять подорожі та, цікавлячись рідним краєм, пізнають простори країни на велосипедах і пішки будь-якої пори року
Робота гуртка проводиться відповідно до плану роботи туристсько-краєзнавчого напрямку і не припиняється навіть в канікулярний період - цього літа відбувся туристично-краєзнавчій похід стежками Гетьманського парку, команда гуртківців взяла участь у краєзнавчо-науковому велопоході ІV категорії складності по території південної та центральної України Одеською, Миколаївською, Херсонською, Кіровоградською, Черкаською, Харківською, Полтавською та Сумською областями загальною протяжністю 1870 км. 
Охтирські туристи відвідали природні заповідники та місця, що входять до семи чудес України: Олешківські Піски, Асканія Нова, Актовський Каньйон «Бузький Град», парк «Софіївський», наочно зрозуміли різницю між гідро- (р. Дніпро, Ворскла) та атомними (Южно-Українськ) електростанціями.
Подібні велопоходи проводяться з метою популяризації велосипедного спорту, пропаганди здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, ознайомлення з історичними і культурними пам’ятками України. 
 
Заняття гуртка вже розпочалися. Бажаючі можуть приєднатися до спортивних туристів Охтирки щовівторка та щоп'ятниці з 15.00 до 18.00 суботу, неділю з 10.00 - 16.30.
turist3.jpg turist.jpg tyrist1.jpg
 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.09.2018 по 30.09.2018
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
27 вересня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 50 сесії міської ради сьомого скликання
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету