.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Спортивним туризмом в Охтирці займаються дорослі і діти
14.09.18
turist2.jpgГурток «Спортивний туризм» Охтирського міського центру позашкільної освіти-Малої академії наук об'єднав дітей і дорослих нашого міста, які люблять подорожі та, цікавлячись рідним краєм, пізнають простори країни на велосипедах і пішки будь-якої пори року
Робота гуртка проводиться відповідно до плану роботи туристсько-краєзнавчого напрямку і не припиняється навіть в канікулярний період - цього літа відбувся туристично-краєзнавчій похід стежками Гетьманського парку, команда гуртківців взяла участь у краєзнавчо-науковому велопоході ІV категорії складності по території південної та центральної України Одеською, Миколаївською, Херсонською, Кіровоградською, Черкаською, Харківською, Полтавською та Сумською областями загальною протяжністю 1870 км. 
Охтирські туристи відвідали природні заповідники та місця, що входять до семи чудес України: Олешківські Піски, Асканія Нова, Актовський Каньйон «Бузький Град», парк «Софіївський», наочно зрозуміли різницю між гідро- (р. Дніпро, Ворскла) та атомними (Южно-Українськ) електростанціями.
Подібні велопоходи проводяться з метою популяризації велосипедного спорту, пропаганди здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, ознайомлення з історичними і культурними пам’ятками України. 
 
Заняття гуртка вже розпочалися. Бажаючі можуть приєднатися до спортивних туристів Охтирки щовівторка та щоп'ятниці з 15.00 до 18.00 суботу, неділю з 10.00 - 16.30.
turist3.jpg turist.jpg tyrist1.jpg
 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України