.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Урок патріотизму від Руслана Теліпського
11.09.18
img_6216.jpg
Своєю життєвою мудрістю ділився із семикласниками Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 волинський шевченкознавець Руслан Теліпський – людина неординарна, допитлива, щира та небайдужа до долі рідної країни, який, здійснюючи пішу ходу зі Славянська до Канева, завітав до Охтирки 
Перемежаючи свою розповідь словами Т.Г. Шевченка, пан Руслан передав школярам настанови, як стати справжнім українцем-патріотом, як усвідомити себе європейцем, якою важливою для сучасників є освіта та, як іти до своєї мети.
Волинянин коротко, але дуже змістовно, розповів про свою паломницьку ходу «Тарасів дороговказ – 2», відповів на запитання. Мандрівець, учителі та учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав свої життя за свободу, мир та спокій на нашій землі. На уроці звучали вірші Кобзаря та поезії, присвячені світочу української культури й рідній Батьківщині. 
На добру згадку про незвичайну зустріч і незабутні враження лишилися фото, листівки та автограф Руслана Теліпського. А ще мудрі слова шановного гостя про те, що не достатньо бути лише освіченою, вихованою і толерантною людиною - важливо бути справжнім патріотом своєї країни, доводити це щодня особистими справами, пишатися нею, і тоді наша Україна підніметься з колін і розквітне в ім’я кожного українця.

Інформаційна довідка
Руслан Юрійович Теліпський – український громадський діяч, шевченкознавець, країнознавець, мандрівник, фотограф-монументаліст, пам'яткознавець, волонтер. Співзасновник волонтерського проекту для допомоги бійцям АТО і сім’ям загиблих героїв «Меценати для солдата». Лауреат Шевченківської премії від Світового Конґресу Українців.
Ще студентом побував у всіх обласних центрах України а також у Сімферополі та Севастополі. Із середини 2000-х розпочав тривалі мандри за кордоном, переважно автостопом або дешевим транспортним сполученням, і завжди наодинці. Відвідав близько 60 країн світу.
Пан Руслан започаткував акцію «Тарасів дороговказ», у рамках якої 10 років тому відбулася його піша хода з Луцька до Канева. Тоді паломник-шевченкознавець подолав близько 1000 км. 
Цього річ у День Незалежності України він рушив зі Слов’янська від пам'ятника Т.Г. Шевченку і планує завершити акцію «Тарасів дороговказ - 2» 24 вересня у Каневі, здолавши шлях протяжністю близько 800 км східними і північно-східними землями 7 областей країни. 
Метою паломницько-патріотичної ходи волинського шевченкознавця Руслана Теліпського є відвідання міст та сіл України, де встановлено пам’ятники Великому Кобзарю Тарасу Шевченкові, спілкування з українцями в різних регіонах держави, патріотичне виховання молоді, популяризація духовних цінностей народу, пошана до сучасних героїв та спонукання відвідати святе місце для кожного українця – могилу Тараса на Чернечій горі.
За час громадської та культурної діяльності Руслана Теліпського за допомогою Світового Конґресу Українців, української діаспори та вітчизняного Міністерства закордонних справ у багатьох країнах світу організовано його фотовиставки та лекції на шевченкову тематику.
img_6192.jpg 
img_6198.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік