.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow Про перевезення пасажирів міським
Про перевезення пасажирів міським
22.01.09

Питання пільгового проїзду завжди викликало у людей хвилю емоцій, невдоволень, проблем. Останнім часом воно дуже актуальне для реабілітованих, учасників війни та потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС першої категорії та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС другої категорії, інвалідів I – II груп та осіб з обмеженими можливостями.

З метою поліпшення життєдіяльності та створення належних умов перевезення осіб з обмеженими можливостями та пільгової категорії населення виконавчим комітетом Охтирської міської ради проводиться цілеспрямована робота щодо вдосконалення транспортного обслуговування населення, починаючі з 2002 року.

Всього станом на 01.01.2009 року в місті перевезення в режимі маршрутного таксі здійснюється по 24-х маршрутах (35 транспортних засобів), що належить 18 приватним підприємцям, а перевезення в звичайному режимі здійснюється ВАТ «Охтирський Автопас 15910» по 4-х маршрутах.

Пільгове перевезення пасажирів автомобільним транспортом по м. Охтирка здійснюється відповідно до укладених договорів про організацію перевезень пасажирів:

- в звичайному режимі ВАТ «Охтирський Автопас 15910» без обмеження кількості місць в автобусі за рахунок компенсації збитків від перевезень всіх пільгових категорій пасажирів з Державного бюджету. Порядок компенсації збитків визначається договором, який укладається між підприємством і управлінням праці та соціального захисту населення Охтирської міської ради;

- в режимі маршрутного таксі суб’єктами підприємницької діяльності (фізичними особами) на добровільних засадах з наданням 1 вільного місця для окремих категорій пільговиків (інвалідів I та II групи)

Автобусами ВАТ „Охтирський Автопас – 15910” перевезено за 2008 рік 245,73 тис. пас., в т.ч. пільгової категорії пасажирів 174,71 тис. осіб пільговиків (71,1%). Для компенсації витрат на перевезення пільгових категорій пасажирів за 2008 рік ВАТ „Охтирський Автопас-19510” отримав 173,492 тис. грн. з Державного бюджету.

За 12 місяців 2008 року всіма видами транспорту перевезено
2879,6 тис. пасажирів, що на 5,6% перевищує аналогічний показник 2007 року, пасажирооборот зменшився на 13,2%.

На міському автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №2 „Дачний – Центр” працює транспортний засіб IVECO 35.10 суб’єкта підприємницької діяльності Калюжного О.І., який пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (інвалідів, які пересуваються на візках).

В подальшому передбачається, що при проведені конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах буде надаватись перевага претендентам – перевізникам, які мають транспортні засоби пристосовані для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

План здійснення планових заходів державного нагляду ( контролю ) Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на 2018 рік
Детальніше...
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту переноситься на 22.03.2018 о 11:00 год.
 
21 березня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
30 березня 2018 року в м. Суми відбудеться Баркемп «Співпраця НУО і влади. Роль мереж і коаліцій», організаторами якої є Громадська Спілка «Громадські ініціативи України» та Сумський обласний комітет молодіжних організацій
Детальніше...
 
16.03.2018  з  14  до 17 години  у приміщенні Охтирської дитячої художньої школи ім. Т.Г.Шевченка (вул. Армійська 117)  відбудеться творчій захід за участю дітей із міських  дошкільних навчальних закладів, центру реабілітації дітей - інвалідів, викладачів та учнів школи під назвою«Глиняний день».
 
10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі »