.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow Визначені проекти, які будуть допущені до голосування
Визначені проекти, які будуть допущені до голосування
30.08.18
bu1.jpg
Комісією з питань Бюджету участі з 33 проектів, підготовлених мешканцями міста для можливої реалізації їх у 2019 році, до голосування допущено дев'ять, які виконані з дотриманням вимог, передбачених Положенням про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) м.Охтирка
Потенційні виконавці та члени комісії підійшли до відбору проектів, враховуючи практичний досвід минулого року. Однією з обов'язкових вимог до підготовки проектів цього року - загальнодоступність реалізованого проекту для усіх мешканців міста, а тому частина проектів була відхилена у зв'язку з невідповідністю цій вимозі.
Автори проектів також повинні були при їх підготовці враховувати вимоги будівельних норм, в тому числі, затрати на монтаж, доставку та установку конструкцій чи обладнання, виготовлення проектно-кошторисної документації, витрати на подальше утримання об'єкта. 
Таким чином до голосування, що проходитиме з 10 по 25 вересня 2018 року, допущено наступні проекти:
"Безпека, комфорт і затишок", "Обладнання туалетного приміщенння в комунальному закладі "Охтирської міської стоматологічної поліклініки", "Спортивні розваги для дітей та молоді мікрорайону "Дачний", "Дитячо-спортивний майданчик "Мрії дитинства", "Алея 809-го учбового авіаційного полку парку "Сонячний" в мікрорайоні "Дачний", "Охтирка на живописних полотнах", "Безпечний шлях до ДНЗ "Струмочок" для дітей та дорослих, "Розважальний комплекс "Паркова", "Сквер "Дачний".
 
bu2.jpg bu3.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...