.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Програма "Доступні ліки" в дії
Програма "Доступні ліки" в дії
29.08.18
dl.png
В місті Охтирка з початку 2018 року було виписано 14 113 рецептів лікарів (бронхіальна астма - 426, цукровий діабет ІІ типу - 3002, серцево-судинні захворювання – 10723), в аптеках отоварено 13 740 рецептів на загальну суму 827 200,0 грн
На даний час препарати можна отримати в аптечному закладі ТОВ “Прана-фарм”, розташованому за адресою пров.Батюка 49-а, за рецептом лікаря. 
З 01.09.2018р препарати можна отримувати в КУ “Аптека №4”; ТОВ “Сумський центр здоров’я”; ТОВ “Медара”.
До переліку увійшов 261 препарат від 46 виробників. Причому, в переліку представлені 18 українських виробників і 28 – іноземних.

«Доступні ліки» – це урядова програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності. Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: 
1. серцево-судинні захворювання 
2. бронхіальна астма 
3. діабет 2 типу Перелік лікарських засобів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», можна знайти у Реєстрі лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, на сайті Міністерства охорони здоров’я http://www.moz.gov.ua

У МОЗ нагадують, що реєстр ліків, які відшкодовуються державою за урядовою програмою “Доступні ліки” переглядається двічі на рік – у січні та липні. Це робиться задля того, щоб ціни на лікарські засоби були актуальні.
Новий реєстр затверджений з 23 липня 2018 року.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.