.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Голодомор 1932-1933 років arrow Обмежувальні постанови «ВМИКАЮТЬ» почуття обов'язку перед своєю дитиною
Обмежувальні постанови «ВМИКАЮТЬ» почуття обов'язку перед своєю дитиною
16.08.18
156.jpg
Життя - річ непередбачувана, іноді трапляються випадки, коли батьки розлучаються, але до них так і не приходить розуміння, що обов’язок піклуватися про своїх дітей не припиняється

Так, житель Охтирки не виконував зобов’язання зі сплати аліментів на утримання своїх дітей, в результаті чого утворилася заборгованість у сумі понад 44 тисячі гривень. 
Після застосування санкцій, передбачених І пакетом Законів #ЧужихДітейНеБуває, чоловік погасив заборгованість зі сплати аліментів у повному обсязі.
Важливо, щоб батьки розуміли, що сплата аліментів - це їх головний обов’язок перед своїми дітьми. Якщо до цього батьків не спонукає совість і докори сумління, то нехай спонукою стане хоча б страх відповідальності, яка передбачена для неплатників аліментів.
Закон #ЧужихДітейНеБуває діє, допомагаючи дітям отримувати належні їм кошти. Незабаром вступить в законну силу другий пакет законів, який ще більше посилить відповідальність неплатників аліментів.
#MinJust4U #ЯМП! #ЯМАЮПРАВО! #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.08.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік