.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Більше сорока відсотків охтирчан визначили свого сімейного лікаря
Більше сорока відсотків охтирчан визначили свого сімейного лікаря
16.08.18
963.jpg
На сьогоднішній день мешканцями нашого міста укладено  19341 декларацію, що складає 774 декларації  на 1 лікаря

Працівниками ЦПМСД продовжується активна агітаційно-роз’яснювальна робота серед населення. Згідно наказу МОЗ України від 13.04.18р №514 “Про затвердження висновків щодо віднесення (невіднесення) реклами до соціальної” були розміщені оголошення на дошках оголошень біля під’їздів багатоквартирних будинків про вибір лікаря та вказаним місцем розташування найближчого медзакладу, де можна заключити декларації.  Працює мобільний пункт “Здоров’я”, куди може звернутися кожен бажаючий мешканець міста і отримати детальну інформацію щодо підготовки необхідних документів для підписання декларації. 
     Підписання декларацій також здійснюється в центрі надання адміністративних послуг м.Охтирка (ЦНАП), де обладнано відповідне робоче місце з комп’ютером для медичних працівників Охтирського міського центру ПМСД.   
       Наразі сімейні лікарі з метою більшого залучення місцян проводять подворові обходи з агітаційно-роз’яснювальною роботою щодо підписання мешканцями Охтирки декларацій пацієнта з сімейним лікарем.        

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

20 лютого 2019 о 8.00 годині біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО відбудеться акція пам'яті "Їх дух незламний і безцінний подвиг"
 
Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019