.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Більше сорока відсотків охтирчан визначили свого сімейного лікаря
Більше сорока відсотків охтирчан визначили свого сімейного лікаря
16.08.18
963.jpg
На сьогоднішній день мешканцями нашого міста укладено  19341 декларацію, що складає 774 декларації  на 1 лікаря

Працівниками ЦПМСД продовжується активна агітаційно-роз’яснювальна робота серед населення. Згідно наказу МОЗ України від 13.04.18р №514 “Про затвердження висновків щодо віднесення (невіднесення) реклами до соціальної” були розміщені оголошення на дошках оголошень біля під’їздів багатоквартирних будинків про вибір лікаря та вказаним місцем розташування найближчого медзакладу, де можна заключити декларації.  Працює мобільний пункт “Здоров’я”, куди може звернутися кожен бажаючий мешканець міста і отримати детальну інформацію щодо підготовки необхідних документів для підписання декларації. 
     Підписання декларацій також здійснюється в центрі надання адміністративних послуг м.Охтирка (ЦНАП), де обладнано відповідне робоче місце з комп’ютером для медичних працівників Охтирського міського центру ПМСД.   
       Наразі сімейні лікарі з метою більшого залучення місцян проводять подворові обходи з агітаційно-роз’яснювальною роботою щодо підписання мешканцями Охтирки декларацій пацієнта з сімейним лікарем.        

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.