.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Розшукують дітей та спонукають батьків належним чином піклуватися про своїх дітей
10.08.18
_dsc1909.jpg
На засіданні комісії з питань захисту прав дитини розглянуто два питання стосовно звернення органу опіки та піклування до Охтирського міськрайонного суду про позбавлення батьків батьківських прав відносно їх дітей, які з ними не проживають 

 

Члени комісії поспілкувалися з охтирським "втікачем", який певний час перебував у розшуку, а від сьогодні повернутий в сім'ю.

Хлопця знайшли в Харкові. Є спдівання на те, що 15-річний підліток усвідомив, якими могли б бути наслідки в разі його подальшого бродяжництва. мама дитини попереджена про відповідальність за неналежне піклування про свого сина. 

Були затверджені висновки органу опіки та піклування з питань зміни прізвища дитини, визначення місця проживання дітей, надання(ненадання) згоди на реалізацію іпотечного майна, право користування яким має дитина, в рахунок відшкодування заборгованості за кредитним договором.

Рішенням комісії окремим сім'ям продовжено термін соціального супроводу. 

_dsc1903.jpg _dsc1904.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.