.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Розшукують дітей та спонукають батьків належним чином піклуватися про своїх дітей
10.08.18
_dsc1909.jpg
На засіданні комісії з питань захисту прав дитини розглянуто два питання стосовно звернення органу опіки та піклування до Охтирського міськрайонного суду про позбавлення батьків батьківських прав відносно їх дітей, які з ними не проживають 

 

Члени комісії поспілкувалися з охтирським "втікачем", який певний час перебував у розшуку, а від сьогодні повернутий в сім'ю.

Хлопця знайшли в Харкові. Є спдівання на те, що 15-річний підліток усвідомив, якими могли б бути наслідки в разі його подальшого бродяжництва. мама дитини попереджена про відповідальність за неналежне піклування про свого сина. 

Були затверджені висновки органу опіки та піклування з питань зміни прізвища дитини, визначення місця проживання дітей, надання(ненадання) згоди на реалізацію іпотечного майна, право користування яким має дитина, в рахунок відшкодування заборгованості за кредитним договором.

Рішенням комісії окремим сім'ям продовжено термін соціального супроводу. 

_dsc1903.jpg _dsc1904.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.