.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Результати перевірок влаштовують і тих, кому зроблено зауваження
10.08.18
img_2270.jpg
Інспекцією з благоустрою продовжується перевірка об’єктів благоустрою міста в частині виявлення бур'яну, в тому числі карантинного – амброзії полинолистої
Здійснено обстеження прибудинкових територій ОСББ, розташованих по вул.Перемоги, вул.Київській, вул.Петропавлівській.  За результатами надано до виконання 5 попереджень та 4 приписи.
Здійснено обстеження санітарного стану територій, прилеглих до будівель та споруд, що знаходяться на балансі філії «Охтирський район електричних мереж ПАТ «Сумиобленерго» та Охтирської філії ТОВ «Брок-Енергія»: РП, КТП, ЗТП, ЦТП, ТП, наземних колекторів теплопостачання. За результатами підготовлено листи до керівників підприємств з вимогою вжиття заходів щодо видалення буряну, порослі, та особливо небезпечного карантинного бур'яну – амброзії полинолистої.
Триває перевірка прибудинкових територій багатоквартирної житлової забудови, де управителем виступає ПП «Жилкомсервіс». Видалення бур'яну та амброзії полинолистої з прибудинкових територій виконується згідно з графіком.
Опрацьовано та вжито заходів по 1 письмовому та 2 усним зверненням громадян (пров.Харківський; вул.Слобідська; територія колишньої ЗОШ №7).
По письмовому зверненню громадян вжито заходів, щодо порушення встановлених законодавством санітарно-гігієнічних вимог та санітарних норм при експлуатації прибудинкової території по вул.Пушкіна.  Станом на 09.08.2018 року домашня птиця на загальній прибудинковій території більше не утримується. На контролі інспекції залишаються заходи з демонтажу господарських споруд.
          
Більше фото на сторінці Фейсбук.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.