.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Результати перевірок влаштовують і тих, кому зроблено зауваження
10.08.18
img_2270.jpg
Інспекцією з благоустрою продовжується перевірка об’єктів благоустрою міста в частині виявлення бур'яну, в тому числі карантинного – амброзії полинолистої
Здійснено обстеження прибудинкових територій ОСББ, розташованих по вул.Перемоги, вул.Київській, вул.Петропавлівській.  За результатами надано до виконання 5 попереджень та 4 приписи.
Здійснено обстеження санітарного стану територій, прилеглих до будівель та споруд, що знаходяться на балансі філії «Охтирський район електричних мереж ПАТ «Сумиобленерго» та Охтирської філії ТОВ «Брок-Енергія»: РП, КТП, ЗТП, ЦТП, ТП, наземних колекторів теплопостачання. За результатами підготовлено листи до керівників підприємств з вимогою вжиття заходів щодо видалення буряну, порослі, та особливо небезпечного карантинного бур'яну – амброзії полинолистої.
Триває перевірка прибудинкових територій багатоквартирної житлової забудови, де управителем виступає ПП «Жилкомсервіс». Видалення бур'яну та амброзії полинолистої з прибудинкових територій виконується згідно з графіком.
Опрацьовано та вжито заходів по 1 письмовому та 2 усним зверненням громадян (пров.Харківський; вул.Слобідська; територія колишньої ЗОШ №7).
По письмовому зверненню громадян вжито заходів, щодо порушення встановлених законодавством санітарно-гігієнічних вимог та санітарних норм при експлуатації прибудинкової території по вул.Пушкіна.  Станом на 09.08.2018 року домашня птиця на загальній прибудинковій території більше не утримується. На контролі інспекції залишаються заходи з демонтажу господарських споруд.
          
Більше фото на сторінці Фейсбук.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...