.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Результати перевірок влаштовують і тих, кому зроблено зауваження
10.08.18
img_2270.jpg
Інспекцією з благоустрою продовжується перевірка об’єктів благоустрою міста в частині виявлення бур'яну, в тому числі карантинного – амброзії полинолистої
Здійснено обстеження прибудинкових територій ОСББ, розташованих по вул.Перемоги, вул.Київській, вул.Петропавлівській.  За результатами надано до виконання 5 попереджень та 4 приписи.
Здійснено обстеження санітарного стану територій, прилеглих до будівель та споруд, що знаходяться на балансі філії «Охтирський район електричних мереж ПАТ «Сумиобленерго» та Охтирської філії ТОВ «Брок-Енергія»: РП, КТП, ЗТП, ЦТП, ТП, наземних колекторів теплопостачання. За результатами підготовлено листи до керівників підприємств з вимогою вжиття заходів щодо видалення буряну, порослі, та особливо небезпечного карантинного бур'яну – амброзії полинолистої.
Триває перевірка прибудинкових територій багатоквартирної житлової забудови, де управителем виступає ПП «Жилкомсервіс». Видалення бур'яну та амброзії полинолистої з прибудинкових територій виконується згідно з графіком.
Опрацьовано та вжито заходів по 1 письмовому та 2 усним зверненням громадян (пров.Харківський; вул.Слобідська; територія колишньої ЗОШ №7).
По письмовому зверненню громадян вжито заходів, щодо порушення встановлених законодавством санітарно-гігієнічних вимог та санітарних норм при експлуатації прибудинкової території по вул.Пушкіна.  Станом на 09.08.2018 року домашня птиця на загальній прибудинковій території більше не утримується. На контролі інспекції залишаються заходи з демонтажу господарських споруд.
          
Більше фото на сторінці Фейсбук.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року