.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow Від мрії до реальності
Від мрії до реальності
09.08.18
gb2.jpg
У 2017 році два заклади загальної середньої освіти м. Охтирка долучилися до Бюджету участі 2017 – 2018, і реалізовані проекти, які вони підготували, уже додали радості не лише шкільним родинам, а й багатьом мешканцям міста

Громадські проекти стають реальністю і дедалі частіше втілюються у життя, адже їхня ідея народжується в центрі суспільства і має на меті втілення мрій і побажань народу. 
Автором проекту "Зелене озеро-місце формування здорової активної людини  була заступник директора з навчально-виховної роботи Охтирської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені Остапа Вишні Перерва В.І. Мета зазначеного проекту - облаштування навколо Зеленого озера асфальтованої доріжки для занять сучасними популярними видами спорту: бігом, скандинавською ходою, катанням на роликових ковзанах, скейтах, гіроскутерах, для пішоходних прогулянок за будь-якої погоди тощо. На реалізацію проекту було виділено 400,0 тис. грн.
Результат цього вдалого досвіду громадської активності - упорядковане місце навколо Зеленого озера для відпочинку, занять спортом, проведення змагань, створення осередків нового освітнього середовища, прогулянок та інших способів турботи про власне здоров'я та самореалізації.
 
На базі Охтирської ЗОШ I-III ст. № 5 ім. Р. К. Рапія було реалізовано освітній проект «Дитячій творчості – комфортне життя». Автором проекту стала директор школи, депутат міської ради Шишкова Г. Г.
Мета проекту - поліпшення якісного та естетичного вигляду актової зали для проведення культурно-масових заходів, занять гуртків, турнірів та конкурсів.
На реалізацію проекту було виділено 176,8 тис. грн. 
У плані заходів по реалізації проекту було два ключових пункти: заміна вікон та заміна глядацьких крісел. Обидва були успішно реалізовані.  У  результаті реалізації проекту створено комфортні умови, які сприятимуть розвитку творчих здібностей дітей. Відремонтована зала стане культурним осередком не тільки для учнів та працівників школи, а й місцем проведення міських громадських заходів.
Над практичною реалізацією проектів злагоджено та творчо працювали команди однодумців: адміністрації  та педагогічні  колективи,  учні та батьки Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Остапа Вишні та  Охтирської ЗОШ I-III ст. № 5 ім. Р. К. Рапія.
 Автори проектів та працівники закладів висловлюють щиру подяку всім, хто підтримав дані проекти під час голосування, та повірив у мрію, яку втілили в життя.
gb5.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...