.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow Від мрії до реальності
Від мрії до реальності
09.08.18
gb2.jpg
У 2017 році два заклади загальної середньої освіти м. Охтирка долучилися до Бюджету участі 2017 – 2018, і реалізовані проекти, які вони підготували, уже додали радості не лише шкільним родинам, а й багатьом мешканцям міста

Громадські проекти стають реальністю і дедалі частіше втілюються у життя, адже їхня ідея народжується в центрі суспільства і має на меті втілення мрій і побажань народу. 
Автором проекту "Зелене озеро-місце формування здорової активної людини  була заступник директора з навчально-виховної роботи Охтирської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені Остапа Вишні Перерва В.І. Мета зазначеного проекту - облаштування навколо Зеленого озера асфальтованої доріжки для занять сучасними популярними видами спорту: бігом, скандинавською ходою, катанням на роликових ковзанах, скейтах, гіроскутерах, для пішоходних прогулянок за будь-якої погоди тощо. На реалізацію проекту було виділено 400,0 тис. грн.
Результат цього вдалого досвіду громадської активності - упорядковане місце навколо Зеленого озера для відпочинку, занять спортом, проведення змагань, створення осередків нового освітнього середовища, прогулянок та інших способів турботи про власне здоров'я та самореалізації.
 
На базі Охтирської ЗОШ I-III ст. № 5 ім. Р. К. Рапія було реалізовано освітній проект «Дитячій творчості – комфортне життя». Автором проекту стала директор школи, депутат міської ради Шишкова Г. Г.
Мета проекту - поліпшення якісного та естетичного вигляду актової зали для проведення культурно-масових заходів, занять гуртків, турнірів та конкурсів.
На реалізацію проекту було виділено 176,8 тис. грн. 
У плані заходів по реалізації проекту було два ключових пункти: заміна вікон та заміна глядацьких крісел. Обидва були успішно реалізовані.  У  результаті реалізації проекту створено комфортні умови, які сприятимуть розвитку творчих здібностей дітей. Відремонтована зала стане культурним осередком не тільки для учнів та працівників школи, а й місцем проведення міських громадських заходів.
Над практичною реалізацією проектів злагоджено та творчо працювали команди однодумців: адміністрації  та педагогічні  колективи,  учні та батьки Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Остапа Вишні та  Охтирської ЗОШ I-III ст. № 5 ім. Р. К. Рапія.
 Автори проектів та працівники закладів висловлюють щиру подяку всім, хто підтримав дані проекти під час голосування, та повірив у мрію, яку втілили в життя.
gb5.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З 01 квітня 2019 року футбольне поле в міському парку буде відчинено в зв’язку з настанням сприятливих погодних умов.
З метою формування чіткого графіку роботи футбольного поля просимо всіх, хто бажає проводити організовані групові ігри та заняття, звертатися до відділу молоді та спорту Охтирської міської ради з 8.00 до 16.00 щодня, крім вихідних, за адр.: вул. Незалежності, 11, кабінет №15
 
25 березня о 14.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питання реформування системи охорони здоров я на вторинному рівні надання медичної допомоги
 
У період з 05 по 10 листопада 2019 року у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo»  - найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.03.2019 по 31.03.2019
Детальніше...
 
Реєстр об'єктів власності територіальної громади м.Охтирка, що можуть бути передані в оренду
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 21.03.2019