.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Лікарі ідуть в колективи
Лікарі ідуть в колективи
07.08.18
img_20180807_080306.jpg
В міському територіальному центрі на зустрічі головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктора ЛАНІНА з працівниками центру обговорювалися основні питання медичної реформи в Україні, в тому числі, механізм укладання декларації між пацієнтом та лікарем
Зокрема, про перші нововведення, що почали діяти у сфері первинної медико-санітарної допомоги, та яких змін спеціалістам та пацієнтам очікувати найближчим часом. Підопічним установи - громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, насамперед тим, які не можуть самостійно себе обслуговувати та потребують сторонньої допомоги, порадили, як обрати сімейного лікаря та пояснили, що необхідно для підписання декларації з обраним лікарем.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.