.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow 36,7% охтирчан підписали декларації з сімейним лікарем
36,7% охтирчан підписали декларації з сімейним лікарем
01.08.18
likar.jpg
Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги повідомляє, що станом на 01.08.18р  укладено 17484  декларацій, що складає  – 699 декларацій на 1 лікаря
Підписання декларацій дасть можливість отримати субвенцію від держави на заробітну плату лікарям, а пацієнтам гарантуватиме кваліфіковану медичну допомогу в разі необхідності. Підписання декларації з конкретним лікарем не заважає звернутися за допомогою до іншого, бо електронна система контролю відслідковує всі звернення до медичних установ автоматично.
За словами заступника Міністра охорони здоров'я Павла КОВТОНЮКА в інтерв’ю одному із українських видань, перехідний період, коли діє два механізми фінансування – і субвенція, і оплата послуг через Національну службу здоров"я України (НСЗУ), – закінчується в 2018 році. З наступного року всі заклади первинки будуть фінансуватися через НСЗУ.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.