.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Конкурсна комісія з питань надання в оренду комунального майна
Конкурсна комісія з питань надання в оренду комунального майна
31.07.18
            Конкурсна комісія з питань надання в оренду комунального майна територіальної громади міста Охтирки  оголошує конкурс на  оренду вільного нежитлових приміщень КЗ «Охтирська ЦРЛ»  для  надання в оренду суб’єктам господарювання , що проводять діяльність з медичної практики  за адресою :
м. Охтирка, вул. Сумська,57 ( в колишній будівлі адміністрації )  загальна площа приміщень  72,3 кв. м.           
Стартовий розмір  місячної орендної плати складає  4597,00 грн ( з ПДВ)
Заяви на участь в конкурсі подаються   до бухгалтерії КЗ "Охтирська центральна районна лікарня" за адресою м. Охтирка, вул. Петропавлівська,15 ( приміщення стоматологічної поліклініки  2 поверх ).
Інформацію стосовно умов проведення конкурсу можна отримати за телефоном  лікарні: 4-19-72.
           Термін подачі документів: з 2 серпня  2018 року по 21 серпня  2018 включно.
Конкурс відбудеться  28 серпня 2018 р. в приміщенні Охтирської міської ради , за адресою м. Охтирка . вул. Незалежності , 11."

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.