.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow Для комфорту і зручності пасажирів
Для комфорту і зручності пасажирів
25.07.18
zupinkaharkivskiypislya11.jpg
Для поліпшення умов дорожнього руху та транспортного обслуговування населення в місті Охтирка управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжуються роботи з поточного ремонту існуючих зупинок міського пасажирського транспорту
На провулку Харківському закінчилися роботи з оновлення чергової міської зупинки, збудованої ще в далеких 80-х роках та яка не мала ще жодного ремонту. На цій зупинці щоденнно очікують свою «маршрутку» десятки пасажирів, яким потрібно дістатися до своїх домівок на вулицях Гоголя, Широкій так с.Велике Озеро. На зупинці проведені роботи із заміни шиферної покрівлі на нову сучасну. За проханням пасажирів нові лави для сидіння підняті на вищий рівень. Стіни зупинки, які до цього були обклеєні багаторічним шаром об’яв і мали обшарпаний вигляд, вже облицьовані новим метало профілем. Зупинка обладнана відповідним дорожнім знаком, виготовлена і встановлена табличка з розкладом руху пасажирського транспорту.
Дуже сподіваємося, що мешканці міста будуть бережливо відноситися до комунальної власності міста, не створювати стихійну торгівлю на території зупинки по пров. Харківському,14, не обклеювати стіни зупинки різними об’явами.
zupinkaharkivskiydo2.jpg zupinkaharkivskiypislya2.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
так було                         так стало
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...