.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow Безпека пасажирів під контролем
Безпека пасажирів під контролем
25.07.18
avt1.jpg
З початку 2018 року відділом транспортної інфраструктури управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради проведено 112 обстежень, складено чотири акти про порушення на трьох перевізників 
Відділом транспортної інфраструктури управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради постійно проводяться обстеження з питання дотримання перевізниками умов договорів про організацію перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Охтирка.
В разі виявлення порушень спеціалістами складаються акти відповідної форми.
Порушникам направлені попередження з вимогою усунути виявлені порушення. Основними порушеннями умов договорів були не виконання перевізником розкладу руху та заміна транспортного засобу на маршруті без узгодження з організатором перевезень. В разі систематичного допущення порушень умов договорів (3 і більше разів на рік) з таким перевізником будуть розриватися Договори в односторонньому порядку.
При обстеженнях увага приділяється і стану салону автобуса. До усіх перевізників направлена вимога по оновленню інформації в салоні автобусу щодо Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, інформації з номером телефону перевізника та управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства. 
avt2.jpg
avt3.jpg avt4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...