.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow Безпека пасажирів під контролем
Безпека пасажирів під контролем
25.07.18
avt1.jpg
З початку 2018 року відділом транспортної інфраструктури управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради проведено 112 обстежень, складено чотири акти про порушення на трьох перевізників 
Відділом транспортної інфраструктури управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради постійно проводяться обстеження з питання дотримання перевізниками умов договорів про організацію перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Охтирка.
В разі виявлення порушень спеціалістами складаються акти відповідної форми.
Порушникам направлені попередження з вимогою усунути виявлені порушення. Основними порушеннями умов договорів були не виконання перевізником розкладу руху та заміна транспортного засобу на маршруті без узгодження з організатором перевезень. В разі систематичного допущення порушень умов договорів (3 і більше разів на рік) з таким перевізником будуть розриватися Договори в односторонньому порядку.
При обстеженнях увага приділяється і стану салону автобуса. До усіх перевізників направлена вимога по оновленню інформації в салоні автобусу щодо Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, інформації з номером телефону перевізника та управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства. 
avt2.jpg
avt3.jpg avt4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...