.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Мери за економічне зростання arrow Аристократична Україна
Аристократична Україна
17.07.18
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Організатори заходу громадська організація «Громадський інформаційний простір» та історико-культурний комплекс «Замок-музей «Радомисль».
Фестиваль відбувається з метою відродження національних традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України. Моделями для демонстрації українського стилізованого одягу в цей день стануть не професійні моделі, а дружини загиблих захисників - героїв АТО.
Під час етнофешншоу 28 липня на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбуватиметься ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь, а у перервах між показами - презентації виставок сучасного мистецтва у виставкових залах Замку.
Учасниками фестивалю можуть бути: дизайнери та компанії, що виробляють етнічне і стилізоване етнічне вбрання, взуття, художні вироби, головні убори, прикраси та аксесуари; Уайстри та майстрині, що зайняті у само виробництві етнічного чи стилізовано етнічного одягу, взуття, художніх виробів, головних уборів, прикрас та аксесуарів; особи, що бажають взяти участь у показі етнічного та стилізовано етнічного одягу та аксесуарів, які при цьому не є професійними моделями; музики та музичні колективи, що грають в стилі фольк та автентичної музики.
Контактна особа: Світлана Хоменко, тел.: 0688670250, e-mail:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. , Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.


Положення про фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу
«Аристократична Україна»
І.Концепіфи Загальні положення.
1.1. Фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна» проводиться щорічно (зима/літо) на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль.
1.2. Організаторами фестивалю «Аристократична Україна» виступають громадська організація «Громадський інформаційний простір» та історико-культурний комплекс Замок-музей • Радомисль, за сприяння народного депутата України Ольги Богомолець.
1.3. Дата проведення: затверджується щоразу оргкомітетом фестивалю. Влітку 2016 року проводиться ЗО липня.
1.4. Місце проведення: м. Радомишль Житомирської області, історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль, вул. Плетенецька 15.
Літні покази відбуваються просто неба на території ландшафтного парку Замку-музею Радомисль.
Зимові покази відбуваються в приміщеннях Замку-музею Радомисль.
1.5 Мета показу - розвиток культурної й народної дипломатії між етносами, національними меншинами, що вважають своєю Батьківщиною Україну та представниками народів, що проживають на території України; зміцнення міжнародного іміджу України в світі.
1.6 Завдання фестивалю - пізнання етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризація етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед іромадян інших країнах світу; удосконалення майстерності та підвищення художнього рівня майстринь, що працюють в напрямку етно-стилю в сучасному одязі та аксесуарах; обмін досвідом між українськими дизайнерами та учасниками фестивалю; розвиток високої моди у напрямку етно стилізованого одягу; популяризація професій дизайнера одягу, майстринь, що зайняті у виробництві аксесуарів для етнічного одягу (сумки, віночки, обереги, прикраси); підвищення самооцінки звичайних жінок, що братимуть участь в показах в якості моделей.
ІІ.Завдання фестивалю
2.1.Основними очікуваними результатами проведення фестивалю є:
- виявлення і підтримка талановитих молодих дизайнерів українського одягу;
- популяризація сучасного українського стилізованого етно одягу серед молоді світу;
- взаємозбагачення культурних традицій народів світу;
- утвердження та розвиток українських традицій та культури;
- естетичний та духовний розвиток молодого покоління;
- розвиток і зміцнення дружби та миру між етнічними групами, що населяють територію України;
розвиток і зміцнення дружби та миру між державами шляхом культурної дипломатії;
- зміцнення культурних зв’язків українців зарубіжжя зі своєю малою Батьківщиною;
- розширення культурних, інформаційних та ділових зв’язків між Україною та державами світу;
- залучення меценатів та спонсорів до підтримки творчої молоді;
- обмін досвідом творчої діяльності майстринь та дизайнерів з України з митцями інших держав світу.
III. Прядок проведення фестивалю
3.1 Умови участі у фестивалі *
Участь у фестивалі можна приймати як на індивідуальній, так і колективній основі.
Учасниками Фестивалю можуть бути:
A) дизайнери та компанії, що виробляють етнічний і стилізоване етнічне вбрання, взуття, художні вироби, головні убори, прикраси та аксесуари;
Б) майстри та майстрині, що зайняті у само виробництві етнічного чи стилізовано етнічного одягу, взуття, художніх виробів, головних уборів, прикрас та аксесуарів;
B) особи, що бажають взяти участь у показі етнічного та стилізовано етнічного одягу та аксесуарів, але при цьому не є професійними моделями;
Г) музики та музичні колективи, що грають в стилі фольк та автентичної музики.
Усі учасники передають до оргкомітету пропозиції щодо своєї участі, в тому числі і представлення власних робіт до 20 липня 2016 року.
3.2. Відбір моделей для участив Показі вбрання та аксесуарів "відбувається'на основі кастйнгу згідно попередньо заповнених анкет.
Учасники фестивалю підписують з оргкомітетом фестивалю договір про співпрацю та взаємну відповідальність.
IV. Конкурсна програма фестивалю
4.1 Оргкомітет та журі фестивалю проводять нагородження переможців у нижче наведених номінаціях:
- Краща українська етно сукня
- Краща етно сукня фестивалю
- Краща вишиванка
- Кращий аксесуар
- Кращий віночок ,
- Краща майстриня
- Кращий дизайнер
- Краща вишивальниця
- Краща модель
V. Проживання та харчування
5.1 Оргкомітет фестивалю не покриває учасникам та супроводжуючим особам проживання та харчування. Останні можуть бути запропоновані учасникам на їх замовлення.
Харчування учасники фестивалю здійснюють за власний кошт. Можна скористатись комплексними обідами та вечерями в трапезній Замку-музею Радомисль

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З 01 квітня 2019 року футбольне поле в міському парку буде відчинено в зв’язку з настанням сприятливих погодних умов.
З метою формування чіткого графіку роботи футбольного поля просимо всіх, хто бажає проводити організовані групові ігри та заняття, звертатися до відділу молоді та спорту Охтирської міської ради з 8.00 до 16.00 щодня, крім вихідних, за адр.: вул. Незалежності, 11, кабінет №15
 
25 березня о 14.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питання реформування системи охорони здоров я на вторинному рівні надання медичної допомоги
 
У період з 05 по 10 листопада 2019 року у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo»  - найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.03.2019 по 31.03.2019
Детальніше...
 
Реєстр об'єктів власності територіальної громади м.Охтирка, що можуть бути передані в оренду
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 21.03.2019