.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Інформація про оздоровлення дітей в ДТВ «Космос»
09.07.18
hederone.jpg
Дитячий табір відпочинку "Космос" вже не одне покоління юних охтирчан оздоровлює на березі Ворскли в благоустроєних корпусах, з висококваліфікованим педагогічним колективом та цікавими щоденними заходами 
З березня розпочалася підготовка до оздоровчого сезону 2018. Були зроблені капітальні ремонти  на суму 520000 грн.: ганок центрального входу корпусу №1, фойє корпусу №1, заасфальтований під’їзд до харчоблоку та центральні доріжки,покладено тротуарну бруківку до надвірних умивальників  корпусу №2, придбано новий посуд  для їдальні, для організації змістовного дозвілля дітей придбано нові великі настільні ігри
 
У таборі на дітей чекають:
- стаціонарні корпуса з комфортними кімнатами на 3-4, 6,12 дітей;
- гаряча вода цілодобово;  
- професійна охорона всієї території;
- прогулянки на природі;
- досвідчений педагогічний колектив, індивідуальний підхід до кожної дитини;
- формування груп дітей за віком;
- тренажерний зал;
- гуртки  різного спрямування;
- розважальні, спортивні, інтелектуальні програми;
- дискотеки;
- цілодобове медичне обслуговування;
- авторська програма корисного дозвілля.
- WI-FI
  Виховна робота в ДТВ «Космос» упродовж оздоровчого сезону Літо 2018  проводиться за заздалегідь запланованою тематикою: «Барви літа». Зазначена назва включає такі напрямки роботи з дітьми:  патріотичне виховання, спортивну роботу, культурно - масову, просвітницько – інформаційну, оздоровчу.
        Кожна із запланованих ІІІ табірних змін передбачає конкретизацію підходу до розкриття тематики усього оздоровчого сезону.
       Реалізуючи завдання створити фотобіеннале, на якому будуть зображені найяскравіші миттєвості літа, кожен загін буде щодня відбирати той стоп-кадр, який вважатиме самим цікавим. Завдання педагогічного колективу полягає в тому, щоб організувати такий відпочинок, який дасть змогу дітям створити яскравий, як барви літа, банер «стоп кадр зроби, щасливі миті відпочинку збережи».
На І зміні відпочивало 80 дітей.
З них:
діти – інваліди- 2;;
діти ЧАЕС – 1;
діти з багатодітних сімей – 6;
діти учасників АТО – 5;
діти, що перебувають на диспансерному обліку – 20.
Друга зміна розпочалася з 4 липня, на якій відпочиває 354 дитини.

В таборі намагаються зробити так, «Щоб відпочинок кожної дитини,
Яскравим був, щомиті, щохвилини».

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.09.2018 по 30.09.2018
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
27 вересня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 50 сесії міської ради сьомого скликання
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету