.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Архітектура, будівництво arrow Робота підприємства КП ОМР «БТІ та АПР» за 1 півріччя 2018 р.
Робота підприємства КП ОМР «БТІ та АПР» за 1 півріччя 2018 р.
09.07.18
0907.jpg
Комунальне підприємство Охтирської міської ради «Бюро технічної інвентаризації та архітектурно-планувальних робіт» було створено на підставі рішення третьої сесії 7 скликання від 08.12.2015 року Охтирською міською радою
 Рішенням № 77-МР від 08.12.2015 року Охтирською міською радою був затверджений Статут підприємства, згідно якого здійснюється діяльність підприємства.
      КП ОМР «БТІ та АПР»є юридичною особою, знаходиться на податковому обліку в Охтирській державній податковій інспекції. Підприємство працює на госпрозрахунку і здійснює свою господарську діяльність з застосуванням загальної системи оподаткування, є платником Податку на прибуток.
      Предметом діяльності підприємства є:
- виконання в населених пунктах, що входять в зону обслуговування, а саме:м. Охтирка, Охтирський район, м. Тростянець, Тростянецький район,                смт. В.-Писарівка та В.Писарівський  район, робіт з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, житлових будинків та споруд, інженерних мереж, інвентаризація об’єктів міського, селищного, сільського благоустрою та зелених насаджень;
- оцінка нерухомого майна, житлових будинків та споруд, інженерних мереж, об’єктів благоустрою та зелених насаджень населених пунктів;
- визначення технічного стану нерухомого майна, житлових будинків та споруд, інженерних мереж;
- встановлення, облік, накопичення змін у технічному стані, вартості об’єктів нерухомого майна всіх форм власності, підготовка правовстановлюючих документів, надання послуг для здійснення нотаріальних дій;
- зберігання і використання технічного архіву на об'єкти нерухомості, видача довідок і копій документів юридичним і фізичним особам.
     Оплата за виконання робіт здійснюється згідно Декларації тарифів на послуги по технічній інвентаризації, розрахованих згідно Збірника норм часу на роботи, що виконуються суб’єктами господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна , затвердженого Наказом Державного комітету України з питань житлово – комунального господарства від 21.11.2003 р. із змінами і доповненнями, для населення, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та бюджетних організацій.
      В смт. В. Писарівка, с. Кириківка, м. Тростянець та Тростянецькому районі прийом громадян здійснюється кожного місяця згідно графіка, для чого співробітники підприємства виїздять безпосередньо до вищевказаних населених пунктів.
КП ОМР «БТІ та АПР» видає довідки безкоштовно про належність або відсутність у фізичних осіб об’єктів нерухомого майна, суду, прокуратурі, Відділу державної виконавчої служби, ГУНП  України в Сумській області, Охтирській міжрайонній державній податковій інспекції, Службі у справах дітей, Службі безпеки України. Таких довідок за 1 півріччя 2018 року було видано приблизно 100 шт. на суму 8256,00 грн. Дані довідки були видані за рахунок прибутку підприємства.


Аналіз господарської діяльності КП ОМР «БТІ та АПР» 
за 1 півріччя 2018 р.
          
Тис.грн.
Сплата податків:
- ПДФО працівників 64,8
-відрахування ЄСВ 75,1
Військ.збір 5,4
Витрати  енергоносіїв, оренди:
-оренда приміщень 24,2
теплопостачання 29,3
-електроенергія 6,5
-охорона об’єктів 3,0
Експлуатац.витрати 1,8
Послуги зв’язку 1,7
Обслуговування комп’ютерної  техніки 5,8


За 1 півріччя 2018 року було виконано в загальній кількості 793 замовлення по інвентаризації об’єктів нерухомого майна населенню та юридичних осіб. 
З метою розширення сфери послуг та отримання кваліфікаційного сертифіката експерта- інженера з технічної інвентаризації нерухомого майна , КП ОМР «БТІ та АПР» здійснило професійне навчання одного із співробітників підприємства і підвищено кваліфікацію іншого  для більш якісного обслуговування клієнтів та підвищення конкурентоспроможності в Регіональному офісі Атестаційної архітектурно-будівельної комісії у м. Харкові.
КП ОМР «БТІ та АПР» завжди вчасно і в повному обсязі виплачує заробітну плату, постійно оновлює матеріально- технічну базу. Заборгованість по податковим зобов’язанням відсутня. КП ОМР «БТІ та АПР» є платоспроможним підприємством, яке швидко та якісно надає весь спектр послуг з інвентаризації нерухомого майна населенню та підприємствам завдяки висококваліфікованим працівникам з багаторічним досвідом та архівним матеріалам.


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.