.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Міський парк наповнюється новими об'єктами
Міський парк наповнюється новими об'єктами
05.07.18
park051.jpg
В міському парку повним ходом продовжуються роботи з будівництва об'єктів для активних занять спортом і фізкультурою на відкритому повітрі - скейт-парку, майданчика для спортивно-тренувальних вправ, футбольного поля зі штучним покриттям
На сьогодні змонтовано обладнання спорткомплексу "Воркаут", придбаного за кошти, виділені депутатам міської ради на виконання їх повноважень. Продовжується робота з формування території для занять на скейтбордах, майже завершено влаштування футбольного поля зі штучним покриттям.
Попереду ще влаштування сполучних пішохідних доріжок, встановлення ліхтарів освітлення, лав для відпочинку, смітниць, але уже зрозуміло, що парк набуває нових форм, які наповнять місто життям. 
park052.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...