.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Підготовка міста до зими іде повним ходом
Підготовка міста до зими іде повним ходом
27.06.18
domik.jpg
Для того, щоб в зимовий період належно функціонували об'єкти міської інфраструктури, міською радою затверджено Заходи з підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років
Заходи розроблені управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради з метою своєчасної підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. та його сталого проходження, відповідно до п.6 ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та керуючись ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції підприємств, які визначені виконавцями житлово-комунальних та комунальних послуг в місті Охтирка.
Ці заходи передбачають комплексне виконання запланованих робіт підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, на обслуговуванні та утриманні яких перебувають об'єкти житлово-комунального призначення з подальшою підготовкою актів готовності та паспортів готовності житлових та нежитлових будівель до роботи в опалювальний період 2018-2019 років.
Станом на сьогоднішній день, управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради в межах фінансування проведено поточний ямковий ремонт доріг гарячою асфальтобетонною сумішшю по вулицям та провулкам міста, а саме: Перемоги, Сумська, Київська, Снайпера, Пушкіна, Революції, Снайпера, Милославського, Батюка, Армійська, Ярославського та інші. Загальна площа виконаних робіт становить 1933 м2 загальною вартістю 1030,856 тис. грн. 
       Проведено роботи з поточного ремонту дорожнього покриття обладнанням УЯР-01 по наступним вулицям: Незалежності, Перемоги, Київська, Армійська, Ярославського, Шевченка, пл. Успенська, пл. Соборна, пл. Спортивна та інші. Загальна площа виконаних робіт складає 1711,6 м2  вартістю - 496,897 тис. грн.
       Проведено тендерну процедуру в системі електронних закупівель Prozorro по трьом об’єктам: поточний ремонт дороги по вул. Широка (від пров. Гастелло до вул. Гоголя) на суму - 940 100,00 грн.; поточний ремонт перехрестя вулиць Київська – Снайпера - пров. Штагера - 479 437,19 грн.; поточний ремонт перехрестя вул. Незалежності - вул. Армійська - пров. Харківський – 460 020,00 грн. Укладено договори з переможцями тендерних процедур.                            
        Розпочато роботи по  об’єкту «Поточний ремонт дороги по вул. Широка (від пров. Гастелло до вул. Гоголя)» - проводиться  фрезерування дорожнього покриття.
        Оголошено тендерну процедуру в системі електронних закупівель Prozorro по об’єкту: поточний ремонт дороги по вул. Батюка (від мосту до вул. Слобідська) на суму 2 925 000,00 грн. 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...