.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Підготовка міста до зими іде повним ходом
Підготовка міста до зими іде повним ходом
27.06.18
domik.jpg
Для того, щоб в зимовий період належно функціонували об'єкти міської інфраструктури, міською радою затверджено Заходи з підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років
Заходи розроблені управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради з метою своєчасної підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. та його сталого проходження, відповідно до п.6 ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та керуючись ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції підприємств, які визначені виконавцями житлово-комунальних та комунальних послуг в місті Охтирка.
Ці заходи передбачають комплексне виконання запланованих робіт підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, на обслуговуванні та утриманні яких перебувають об'єкти житлово-комунального призначення з подальшою підготовкою актів готовності та паспортів готовності житлових та нежитлових будівель до роботи в опалювальний період 2018-2019 років.
Станом на сьогоднішній день, управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради в межах фінансування проведено поточний ямковий ремонт доріг гарячою асфальтобетонною сумішшю по вулицям та провулкам міста, а саме: Перемоги, Сумська, Київська, Снайпера, Пушкіна, Революції, Снайпера, Милославського, Батюка, Армійська, Ярославського та інші. Загальна площа виконаних робіт становить 1933 м2 загальною вартістю 1030,856 тис. грн. 
       Проведено роботи з поточного ремонту дорожнього покриття обладнанням УЯР-01 по наступним вулицям: Незалежності, Перемоги, Київська, Армійська, Ярославського, Шевченка, пл. Успенська, пл. Соборна, пл. Спортивна та інші. Загальна площа виконаних робіт складає 1711,6 м2  вартістю - 496,897 тис. грн.
       Проведено тендерну процедуру в системі електронних закупівель Prozorro по трьом об’єктам: поточний ремонт дороги по вул. Широка (від пров. Гастелло до вул. Гоголя) на суму - 940 100,00 грн.; поточний ремонт перехрестя вулиць Київська – Снайпера - пров. Штагера - 479 437,19 грн.; поточний ремонт перехрестя вул. Незалежності - вул. Армійська - пров. Харківський – 460 020,00 грн. Укладено договори з переможцями тендерних процедур.                            
        Розпочато роботи по  об’єкту «Поточний ремонт дороги по вул. Широка (від пров. Гастелло до вул. Гоголя)» - проводиться  фрезерування дорожнього покриття.
        Оголошено тендерну процедуру в системі електронних закупівель Prozorro по об’єкту: поточний ремонт дороги по вул. Батюка (від мосту до вул. Слобідська) на суму 2 925 000,00 грн. 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.