.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Підготовка міста до зими іде повним ходом
Підготовка міста до зими іде повним ходом
27.06.18
domik.jpg
Для того, щоб в зимовий період належно функціонували об'єкти міської інфраструктури, міською радою затверджено Заходи з підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років
Заходи розроблені управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради з метою своєчасної підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. та його сталого проходження, відповідно до п.6 ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та керуючись ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції підприємств, які визначені виконавцями житлово-комунальних та комунальних послуг в місті Охтирка.
Ці заходи передбачають комплексне виконання запланованих робіт підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, на обслуговуванні та утриманні яких перебувають об'єкти житлово-комунального призначення з подальшою підготовкою актів готовності та паспортів готовності житлових та нежитлових будівель до роботи в опалювальний період 2018-2019 років.
Станом на сьогоднішній день, управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради в межах фінансування проведено поточний ямковий ремонт доріг гарячою асфальтобетонною сумішшю по вулицям та провулкам міста, а саме: Перемоги, Сумська, Київська, Снайпера, Пушкіна, Революції, Снайпера, Милославського, Батюка, Армійська, Ярославського та інші. Загальна площа виконаних робіт становить 1933 м2 загальною вартістю 1030,856 тис. грн. 
       Проведено роботи з поточного ремонту дорожнього покриття обладнанням УЯР-01 по наступним вулицям: Незалежності, Перемоги, Київська, Армійська, Ярославського, Шевченка, пл. Успенська, пл. Соборна, пл. Спортивна та інші. Загальна площа виконаних робіт складає 1711,6 м2  вартістю - 496,897 тис. грн.
       Проведено тендерну процедуру в системі електронних закупівель Prozorro по трьом об’єктам: поточний ремонт дороги по вул. Широка (від пров. Гастелло до вул. Гоголя) на суму - 940 100,00 грн.; поточний ремонт перехрестя вулиць Київська – Снайпера - пров. Штагера - 479 437,19 грн.; поточний ремонт перехрестя вул. Незалежності - вул. Армійська - пров. Харківський – 460 020,00 грн. Укладено договори з переможцями тендерних процедур.                            
        Розпочато роботи по  об’єкту «Поточний ремонт дороги по вул. Широка (від пров. Гастелло до вул. Гоголя)» - проводиться  фрезерування дорожнього покриття.
        Оголошено тендерну процедуру в системі електронних закупівель Prozorro по об’єкту: поточний ремонт дороги по вул. Батюка (від мосту до вул. Слобідська) на суму 2 925 000,00 грн. 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...