.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Підготовка міста до зими іде повним ходом
Підготовка міста до зими іде повним ходом
27.06.18
domik.jpg
Для того, щоб в зимовий період належно функціонували об'єкти міської інфраструктури, міською радою затверджено Заходи з підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років
Заходи розроблені управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради з метою своєчасної підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. та його сталого проходження, відповідно до п.6 ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та керуючись ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції підприємств, які визначені виконавцями житлово-комунальних та комунальних послуг в місті Охтирка.
Ці заходи передбачають комплексне виконання запланованих робіт підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, на обслуговуванні та утриманні яких перебувають об'єкти житлово-комунального призначення з подальшою підготовкою актів готовності та паспортів готовності житлових та нежитлових будівель до роботи в опалювальний період 2018-2019 років.
Станом на сьогоднішній день, управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради в межах фінансування проведено поточний ямковий ремонт доріг гарячою асфальтобетонною сумішшю по вулицям та провулкам міста, а саме: Перемоги, Сумська, Київська, Снайпера, Пушкіна, Революції, Снайпера, Милославського, Батюка, Армійська, Ярославського та інші. Загальна площа виконаних робіт становить 1933 м2 загальною вартістю 1030,856 тис. грн. 
       Проведено роботи з поточного ремонту дорожнього покриття обладнанням УЯР-01 по наступним вулицям: Незалежності, Перемоги, Київська, Армійська, Ярославського, Шевченка, пл. Успенська, пл. Соборна, пл. Спортивна та інші. Загальна площа виконаних робіт складає 1711,6 м2  вартістю - 496,897 тис. грн.
       Проведено тендерну процедуру в системі електронних закупівель Prozorro по трьом об’єктам: поточний ремонт дороги по вул. Широка (від пров. Гастелло до вул. Гоголя) на суму - 940 100,00 грн.; поточний ремонт перехрестя вулиць Київська – Снайпера - пров. Штагера - 479 437,19 грн.; поточний ремонт перехрестя вул. Незалежності - вул. Армійська - пров. Харківський – 460 020,00 грн. Укладено договори з переможцями тендерних процедур.                            
        Розпочато роботи по  об’єкту «Поточний ремонт дороги по вул. Широка (від пров. Гастелло до вул. Гоголя)» - проводиться  фрезерування дорожнього покриття.
        Оголошено тендерну процедуру в системі електронних закупівель Prozorro по об’єкту: поточний ремонт дороги по вул. Батюка (від мосту до вул. Слобідська) на суму 2 925 000,00 грн. 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості
 
За інформацією Посольства України в Республіці Ірак, у період з 10 до 19 листопада 2018 року у міжнародному виставковому центрі м. Багдад (Республіка Ірак), відбудеться 45-а Багдадська міжнародна виставка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 12.11.2018 по 18.11.2018
Детальніше...
 
Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...