.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Виважені і вірні рішення для мешканців міста
Виважені і вірні рішення для мешканців міста
26.06.18
sesiya1.jpg
Депутати міської ради на черговій сесії прийняли рішення щодо встановлення місцевих податків, затвердили Положення про порядок оформленння права оренди земельних ділянок та створили інклюзивно-ресурсний центр
Прийняття рішень про місцеві податки дасть можливість зменшити податкове навантаження для представників легального бізнесу та змотивує підприємців, які, наприклад, з якихось причин не оформлюють земельні ділянки, на яких здійснюють свою підприємницьку діяльність, працювати в межах чинного законодавства.
Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку м.Охтирка та до міського бюджету. 
Після обговорення та внесення окремих пропозицій затверджено Статут КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області", штатний розпис та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора установи.
Міський голова Ігор Алєксєєв вкотре нагадав усім, що ніхто не збирається відбирати приміщення міського центру реабілітації дітей інвалідів для організації роботи ІРЦ, використовуватимуться лише вільні на сьогоднішній день приміщення, тим більше, що освітянські послуги отримуватимуть наші діти з особливими потребами.
Відповідно до змін чинного законодавства було прийнято рішення про умови праці міського голови в поточному році. 
sesiya3.jpg sesiya4.jpg
 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.09.2018 по 30.09.2018
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
27 вересня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 50 сесії міської ради сьомого скликання
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету