.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow Дорожні знаки - важливий чинник організації дорожнього руху
Дорожні знаки - важливий чинник організації дорожнього руху
26.06.18
znaki.jpg
З кожним роком рух на автодорогах і вулицях населених пунктів стає інтенсивнішим, тому підвищується важливість додаткових засобів його регулювання
Знаки дорожнього руху дають водіям інформацію, яка дозволяє уникнути аварійних ситуацій, вчасно підготуватися до руху на аварійних або складних ділянках дороги, а також зорієнтуватися про своє місцезнаходження в дорозі. Вони попереджають водіїв про ті або інші умови руху на певних ділянках дороги, забороняють окремі дії, тобто створюють учасникам дорожнього руху комфортні умови пересування і повну його безпеку.
 

Робота з встановлення дорожніх знаків по вулицях та провулках м.Охтирка проводиться постійно. За погодженням з управлінням патрульної поліції  м.Суми Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства проведена робота з встановлення та відновлення 15 дорожніх знаків по місту, 4-х табличок  до дорожніх знаків. Також, для розвантаження дорожнього руху було встановлено 7 стрілок зеленого кольору на табличках, що знаходяться  на рівні червоного сигналу світлофору, які дозволяють рух у зазначеному напрямку при увімкненому червоному сигналі світлофора за умови надання переваги в русі іншим його учасникам.  Силами КП «Благоустрій» постійно проводиться обрізка гілок дерев в зоні дії знаків.
  
Проведене обстеження вулично-дорожньої мережі виявило ряд дорожніх знаків по центру міста, що потребують заміни, як такі, що мають непривабливий вигляд через довготривале використання.  У першу чергу будуть замінені знаки, які впливають на безпеку руху, а саме «Попереджувальні», «Заборонні» та «Інформаційно-вказівні». Тож роботи з встановлення дорожніх знаків по місту будуть продовжуватися і надалі. 
 
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства звертається до учасників дорожнього руху з проханням бережно ставитися до комунального майна, адже від наявності знаків та інших видів дорожнього обладнання залежить не лише безпека руху автомобілістів та пішоходів, а й життя.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...