.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Модернізація, ремонт, та заміна ліфтів
Модернізація, ремонт, та заміна ліфтів
25.06.18
remont1.jpg
Відповідно до заходів Програми модернізації, ремонту та заміни ліфтів у житловому фонді м. Охтирка на 2016-2020 роки силами ТОВ СРБУ "Полтаваліфт" виконаний капітальний ремонт ліфтів у будинку по вул. Перемоги, 8
Найближчим часом розпочинається ремонт двох ліфтів багатоквартирного житлового будинку по вул.Полтавській 10б ("Дванадцятиповерхівка"). Обладнання даних ліфтів вже відпрацювало 25 років і, відповідно до Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів, потребує ремонту.
В комплексі робіт передбачено заміну головних редукторів, вантажних канатів, станцій керування, повну ревізію і налаштування приладів безпеки. Після закінчення ремонту обов'язково виконуються статичні і динамічні випробування  конструкцій. Всі ці заходи дадуть змогу мешканцям будинків користуватись даними ліфтами ще багато років з відповідним рівнем комфорту і безпеки.
remont2.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...