.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Модернізація, ремонт, та заміна ліфтів
Модернізація, ремонт, та заміна ліфтів
25.06.18
remont1.jpg
Відповідно до заходів Програми модернізації, ремонту та заміни ліфтів у житловому фонді м. Охтирка на 2016-2020 роки силами ТОВ СРБУ "Полтаваліфт" виконаний капітальний ремонт ліфтів у будинку по вул. Перемоги, 8
Найближчим часом розпочинається ремонт двох ліфтів багатоквартирного житлового будинку по вул.Полтавській 10б ("Дванадцятиповерхівка"). Обладнання даних ліфтів вже відпрацювало 25 років і, відповідно до Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів, потребує ремонту.
В комплексі робіт передбачено заміну головних редукторів, вантажних канатів, станцій керування, повну ревізію і налаштування приладів безпеки. Після закінчення ремонту обов'язково виконуються статичні і динамічні випробування  конструкцій. Всі ці заходи дадуть змогу мешканцям будинків користуватись даними ліфтами ще багато років з відповідним рівнем комфорту і безпеки.
remont2.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...