.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow «Олімпійський день» у місті
«Олімпійський день» у місті
21.06.18
sp1.jpg
Традиційно в кінці червня відзначається всесвітній Олімпійський день з нагоди заснування Міжнародного олімпійського комітету. Місто Охтирка долучилося до святкування цього дня
На хокейному майданчику по пров. Харківський, 3 було проведено дитячий турнір з міні-футболу за участю 6 дворових команд – «Баварія», «Тотенхем», «Шахтар», «Реал», «Рома», «Барселона».
В результаті протистоянь переможцями стали:

І місце – команда «Реал» (капітан – Азізов Денис)

ІІ місце – команда «Баварія» (капітан – Панов Даніїл)

ІІІ місце – команда «Шахтар» (капітан – Поляк Артем)

Команди-переможці за І, ІІ та ІІІ місця нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту, а команда, що посіла І місце, ще й кубком.

Спільно з міським осередком Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України (голова – Меєрович Ю. М.) в урочищі «Ківшар» організовано легкоатлетичний пробіг на дистанціях 200 м, 250 м, 300 м та 500 м. Активну участь у змаганнях взяли вихованці Охтирської ДЮСШ, діти, які ідпочивають у профільному таборі «Олімпієць». Всього 120 чоловік.
Переможцями змагань стали:

Дівчата 2003-2004 р.н.: 
І місце – Гущіна Владислава
ІІ місце – Більська Дар’я 
ІІІ місце – Саєнко Сніжана  

Хлопці 2003-2004 р.н.:
І місце – Гнітій Юрій
ІІ місце – Свинаренко Ростислав
ІІІ місце – Шимко Денис


Дівчата 2005-2006 р.н.:
І місце – Гриб Діана 
ІІ місце – Антюх Ірина 
ІІІ місце – Калініченко Дар'я
 
Хлопці 2005-2006 р.н.:
І місце – Маслюк Нікіта 
ІІ місце – Кошель Максим
ІІІ місце – Кобзар Олексій 

Хлопці 2007-2008 р.н. :
І місце – Крощенко Артем
ІІ місце – Гамзаєв Ельшан
ІІІ місце – Білоус Іван

Дівчата 2007-2008 р.н.:
І місце – Педченко Євгенія
ІІ місце – Щема Олександра
ІІІ місце – Кисиленко Вероніка

Хлопці 2009 р.н. та молодші:
І місце – Решетков В'ячеслав
ІІ місце – Шнайдер Тимофій
ІІІ місце – Мартишко Денис
 
Дівчата 2009 р.н. та молодші:
І місце – Резніченко Анна 
ІІ місце – Спасьонова Поліна
ІІІ місце – Колот Софія
ІІІ місце – Канищева Наталія


Переможці пробігу були нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту.
 
В рамках проведення Олімпійського дня 23 червня 2018 року в дитячому таборі відпочинку «Космос» буде проведено фотокросинг, олімпійський чат, а 26 червня 2018 року буде проведено відкритий командний кубок з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше.
sp2.jpg
sp3.jpgsp4.jpg
 
Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...
 
СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Центр професійної та післядипломної освіти оголошує прийом на навчання за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" на 2018-2019 навчальний рік Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр Кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування Форма та термін навчання: без відриву від виробництва (заочна) - 1рік 4 місяці.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...