.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Ремонти продовжуються
Ремонти продовжуються
21.06.18
jkg1.jpg
Згідно з програмою економічного і соціального розвитку м.Охтирка на 2018 рік управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради продовжуються роботи з аварійного ямкового ремонту обладнанням УЯР-01 по вул. Перемоги
Оголошена тендерна процедура в системі електронних закупівель Prozorro по об’єкту: поточний ремонт дороги по вул. Батюка( від мосту до вул. Слобідська). 02.07.2018 року відбудеться аукціон.  Виготовлена проектно-кошторисна документація на виконня робіт з капітального ремонту тротуару по вулицям Перемоги, Батюка та пров. Сумський. Завершені роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Батюка та вул. Гоголя. Продовжуються роботи з капітального ремонту тротуару по пров. Сумський. Всього встановленно близько 190 м.п. поребрика та 120 м2 тротуарної плитки. 
Роботи з «капітального ремонту внутрішньо будинкових проїздів у багатоповерхових житлових будинках за адресою вул. Незалежності,2 в місті Охтирка Сумської області» на стадії завершення. Було улаштовано 21 т асфальтобетонної суміш та встановленно 12 м.п. поребрика. Продовжуються роботи з капітального ремонту внутрішньо будинкових проїздів у багатоповерхових житлових будинках за адресою вул. Паркова,1 в місті Охтирка Сумської області». Продовжуються роботи з демонтажу старого бордюрного каменю та встановлення нового бордюрного каменю.
 Продовжуються роботи з капітального ремонту внутрішньо будинкових проїздів у багатоповерхових житлових будинках за адресою вул. Ярославського, 1, 3. Виконуються підготовчі роботи з планування територіїї. Розпочаті роботи з улаштування тротуарної плитки та встановлення поребрика. Всього улаштовано близько 120 м2 та 60 м.п. поребрика.
Виготовляється проектно-кошторисна документації на об’єкт: «Капітальний ремонт дороги по  вул. Батюка в місті Охтирка Сумської області». Проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт дороги по вул. 8 Березня виготовлена у 2017 році. Виконано коригування проектно-кошторисної документації по вул. 8 Березня. 
Виконуються роботи з реконструкція парку по вул.Паркова згідно проектно-кошторисної документації. Продовжуються  робіти з улаштування дренажних озер для ліквідації підтоплення парку грунтовими водами. Тривають роботи з благоустрою дренажних озер та прилеглої до них території. Завершенні роботи з улаштовання поребрика навколо дренажних озер та розпочаті роботи з улаштування тротуарної плитки. Улаштовано близько 20 м2 тротуарної плитки. 
Продовжуються робіти з реконструкція міського парку згідно першої черги проектно-кошторисної документації. Завершенні роботи з встановлення вертикальних стійок спортивно-тренувального комплексу «Воркаут». Продовжуються роботи з облаштування даного майданчика та скейт-парку.Розпочаті земляні роботи для встановлення системи зовнішнього освітлення.
Виконані робіти з озеленення території.
Заплановано придбання малих архітектурних форм для обмеження руху транспортних засобів на тротуари та пішохідні зони.
Сформований перелік конструкцій дитячого майданчика та опрацьовується питання щодо заключення договру для встановлення його за адресою пров. Харківськи, 14 та вул. Батюка, 49
Виконане експертне обстеження ліфтів, що відпрацювали 25 і більше років за аресами: вул. Паркова, 1, 38, вул. М. Хвильового, 1, вул. Полтавська, 10б. Всього планується виконати ремонт 10 одиниць ліфтів. Виготовлена ПКД для проведення капремонту ліфтів по вул Полтавська, 10б та направлена для проходження експертизи. 

Придбано 2 тепло лічильника та встановлені в житлові будинки за адресою: пров. Лісний, 3,4. 
Виготовлено проектно-кошторисну документацю по обєкту «Капітальний ремонт житлового фонду: капітальний ремонт системи диспетчеризації ліфтів в житлових будинках.» Заключено договір з підрядною організацією. Закінченні роботи по облаштуванню системи диспетчерського зв’язку і моніторингу технічного стану ліфтової установки в житловому будинку за адресою пров. М. Хвильового,1, вул. Паркова, 1, Перемоги, 4 та вул. Перемоги, 11. Завершенні роботи з монтажу системи диспетчерського зв’язку і моніторингу технічного стану ліфтової установки в житловому будинку за адресою вул. Армійська, 2 та вул. Незалежності, 20.
Виконано поточний ремонт фасадних газопроводів шляхом його фарбування, для запобігання корозії газотруб в житловому будинку за адресою вул. Перемоги, 8а. Всьго було пофарбовано 326 м.п. газопроводу.
Виготовлено проектно-кошторисну документацію по об’єктам «Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою  пров. Харківський,14 в місті Охтирка Сумської області»; «Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою  пров. Дачний, 4 в місті Охтирка Сумської області»; «капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою вул. Київська, 92 в місті Охтирка Сумської області» та пройдена експертиза. 
Завершенні роботи з капітального ремонту даху будинку по пров. Харківський, 14. Виконується обрахунок фактично виконаних робіт.
Розпочаті роботи з капітального ремонту даху житлового будинку за адресою пров. Дачний, 4. Виконується завезення будівельного матеріалу. 
Виготовлена проеткно-кошторисна документація по об’єкту «Капітальний ремонт адміністративного приміщення за адресою  м. Успенська, 1» та пройдена експертиза. Проводяться роботи з облаштування стін гіпсокартонними плитами. Розпочаті роботи з монтаж внутрішньої електричної мережі та системи опалення.
jkg2.jpg
jkg3.jpgjkg4.jpg
jkg6.jpg
jkg7.jpgjkg5.jpg jkg8.jpg jkg9.jpg park1.jpg park2.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...