.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Крок за кроком
Крок за кроком
21.06.18
osbb.jpg
Як показує практика, крок за кроком, мешканці багатоповерхового сектору нашого міста поступово усвідомлюють, що найефективнішим механізмом управління спільним майном у багатоквартирному будинку є здійснення такого управління  за допомогою об’єднання його співвласників в ОСББ
   Відповідно до рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Григорія Чикала, 2 створилось ще одне ОСББ з назвою «БАМ-86». Даний п’ятиповерховий будинок,  який налічує 86 житлових квартир та ряд нежитлових приміщень (магазини першого поверху).
Так, станом на 15.06.2018 року загальна кількість зареєстрованих та функціонуючих в нашому місті ОСББ становить 48 об’єднань до складу яких входить 54 багатоквартирних житлових будинків (в.т.ч. із них 17 одно-поверхових та 37 - багатоповерхових будинків). 
   Так як застарілі та неефективні методи обслуговування багатоквартирних будинків житлово-експлуатаційними підприємствами,         які у свій час трансформувалися у приватні підприємства по наданню послуг з утримання та обслуговування будинків та прибудинкових територій суттєво не змінили на краще свої послуги, все більше і більше мешканці багатоповерхівок обговорюють питання та приймають рішення щодо створення ОСББ. До таких обговорень долучаються і відповідні спеціалісти з наданням методичних рекомендацій та роз’яснень, а також керівники вже створених ОСББ, які мають не аби який досвід у ефективному його обслуговуванні та управлінні.
   В свою чергу, міська влада,  у разі створення ОСББ надає можливість мешканцям скористатися   програмою підтримки ОСББ, яка фінансується коштом міського бюджету.
Отже, звертаємось до всіх ініціативних людей, до активних мешканців - долучайтесь, допомагайте охтирчанам створювати ОСББ. В подальшому це допоможе співвласникам багатоквартирних будинків більш ефективно та якісно здійснювати обслуговування спільного майна, збереже та покращить стан його інженерних мереж та конструктивних елементів.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...