.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Крок за кроком
Крок за кроком
21.06.18
osbb.jpg
Як показує практика, крок за кроком, мешканці багатоповерхового сектору нашого міста поступово усвідомлюють, що найефективнішим механізмом управління спільним майном у багатоквартирному будинку є здійснення такого управління  за допомогою об’єднання його співвласників в ОСББ
   Відповідно до рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Григорія Чикала, 2 створилось ще одне ОСББ з назвою «БАМ-86». Даний п’ятиповерховий будинок,  який налічує 86 житлових квартир та ряд нежитлових приміщень (магазини першого поверху).
Так, станом на 15.06.2018 року загальна кількість зареєстрованих та функціонуючих в нашому місті ОСББ становить 48 об’єднань до складу яких входить 54 багатоквартирних житлових будинків (в.т.ч. із них 17 одно-поверхових та 37 - багатоповерхових будинків). 
   Так як застарілі та неефективні методи обслуговування багатоквартирних будинків житлово-експлуатаційними підприємствами,         які у свій час трансформувалися у приватні підприємства по наданню послуг з утримання та обслуговування будинків та прибудинкових територій суттєво не змінили на краще свої послуги, все більше і більше мешканці багатоповерхівок обговорюють питання та приймають рішення щодо створення ОСББ. До таких обговорень долучаються і відповідні спеціалісти з наданням методичних рекомендацій та роз’яснень, а також керівники вже створених ОСББ, які мають не аби який досвід у ефективному його обслуговуванні та управлінні.
   В свою чергу, міська влада,  у разі створення ОСББ надає можливість мешканцям скористатися   програмою підтримки ОСББ, яка фінансується коштом міського бюджету.
Отже, звертаємось до всіх ініціативних людей, до активних мешканців - долучайтесь, допомагайте охтирчанам створювати ОСББ. В подальшому це допоможе співвласникам багатоквартирних будинків більш ефективно та якісно здійснювати обслуговування спільного майна, збереже та покращить стан його інженерних мереж та конструктивних елементів.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.