.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Крок за кроком
Крок за кроком
21.06.18
osbb.jpg
Як показує практика, крок за кроком, мешканці багатоповерхового сектору нашого міста поступово усвідомлюють, що найефективнішим механізмом управління спільним майном у багатоквартирному будинку є здійснення такого управління  за допомогою об’єднання його співвласників в ОСББ
   Відповідно до рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Григорія Чикала, 2 створилось ще одне ОСББ з назвою «БАМ-86». Даний п’ятиповерховий будинок,  який налічує 86 житлових квартир та ряд нежитлових приміщень (магазини першого поверху).
Так, станом на 15.06.2018 року загальна кількість зареєстрованих та функціонуючих в нашому місті ОСББ становить 48 об’єднань до складу яких входить 54 багатоквартирних житлових будинків (в.т.ч. із них 17 одно-поверхових та 37 - багатоповерхових будинків). 
   Так як застарілі та неефективні методи обслуговування багатоквартирних будинків житлово-експлуатаційними підприємствами,         які у свій час трансформувалися у приватні підприємства по наданню послуг з утримання та обслуговування будинків та прибудинкових територій суттєво не змінили на краще свої послуги, все більше і більше мешканці багатоповерхівок обговорюють питання та приймають рішення щодо створення ОСББ. До таких обговорень долучаються і відповідні спеціалісти з наданням методичних рекомендацій та роз’яснень, а також керівники вже створених ОСББ, які мають не аби який досвід у ефективному його обслуговуванні та управлінні.
   В свою чергу, міська влада,  у разі створення ОСББ надає можливість мешканцям скористатися   програмою підтримки ОСББ, яка фінансується коштом міського бюджету.
Отже, звертаємось до всіх ініціативних людей, до активних мешканців - долучайтесь, допомагайте охтирчанам створювати ОСББ. В подальшому це допоможе співвласникам багатоквартирних будинків більш ефективно та якісно здійснювати обслуговування спільного майна, збереже та покращить стан його інженерних мереж та конструктивних елементів.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...