.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Освітянська колегія
Освітянська колегія
20.06.18
kolegiya1.jpg
Після напруженого робочого повсякдення напередодні періоду відпусток у затишній актовій залі Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 відбулася найтепліша освітянська колегія – літня
Говорили про організоване завершення 2017-2018 навчального року та визначали першочергові завдання Нової української школи.
Освітяни проаналізували успішність учнів з базових дисциплін та порівняли результати Державної підсумкової атестації з річним рівнем досягнень школярів. Заклади загальної середньої освіти завершили навчання  у відповідності до чинного законодавства без суттєвих зауважень і вже з нетерпінням чекають першокласників, щоб зустріти їх по-новому. Школи ґрунтовно підготувалися до нововведень: учителі початкових класів, які зустрінуть першокласників 2018-2019 навчального року, пройшли відповідну професійну перепідготовку, а адміністрація  закладів організувала закупівлю необхідних дидактичних матеріалів, меблів та комп’ютерного обладнання.
Очні сесії курсів для вчителів відбулися на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, їх провела Гетьман О. М., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, яка є  членом обласної творчої групи фахівців початкової освіти з проблеми «Нова українська школа: реалії та перспективи» та пройшла підготовку тренерів для вчителів початкових класів.
Також на колегії учасники освітнього процесу обговорили причини звернень громадян та основні питання у галузі освіти, які цікавлять населення; побачили і проаналізували успішність учнів з деяких навчальних предметів (англійської мови, Захист Вітчизни).
Підводячи  підсумки засідання колегії начальник відділу освіти побажав усім присутнім яскравого літнього відпочинку, змістовного оздоровлення та натхнення в подальшому професійному зростанні.
kolegiya2.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

 Повідомляємо, що  у місті  Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська  міжнародна імпортна виставка « СІІЕ – 2019»
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту засідання комісії перенесено на 9.00 годину 22.02.2019
 
Парафії Спасо-Преображенська та Святителя-Димитрія Солунського Сумської Єпархії Православної Церкви Київського Патріархату приймає спонсорську допомогу на реставраційні роботи та їх документальне оформлення
Детальніше...
 
20 лютого 2019 о 8.00 годині біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО відбудеться акція пам'яті "Їх дух незламний і безцінний подвиг"
 
Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста.