.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Освітянська колегія
Освітянська колегія
20.06.18
kolegiya1.jpg
Після напруженого робочого повсякдення напередодні періоду відпусток у затишній актовій залі Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 відбулася найтепліша освітянська колегія – літня
Говорили про організоване завершення 2017-2018 навчального року та визначали першочергові завдання Нової української школи.
Освітяни проаналізували успішність учнів з базових дисциплін та порівняли результати Державної підсумкової атестації з річним рівнем досягнень школярів. Заклади загальної середньої освіти завершили навчання  у відповідності до чинного законодавства без суттєвих зауважень і вже з нетерпінням чекають першокласників, щоб зустріти їх по-новому. Школи ґрунтовно підготувалися до нововведень: учителі початкових класів, які зустрінуть першокласників 2018-2019 навчального року, пройшли відповідну професійну перепідготовку, а адміністрація  закладів організувала закупівлю необхідних дидактичних матеріалів, меблів та комп’ютерного обладнання.
Очні сесії курсів для вчителів відбулися на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, їх провела Гетьман О. М., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, яка є  членом обласної творчої групи фахівців початкової освіти з проблеми «Нова українська школа: реалії та перспективи» та пройшла підготовку тренерів для вчителів початкових класів.
Також на колегії учасники освітнього процесу обговорили причини звернень громадян та основні питання у галузі освіти, які цікавлять населення; побачили і проаналізували успішність учнів з деяких навчальних предметів (англійської мови, Захист Вітчизни).
Підводячи  підсумки засідання колегії начальник відділу освіти побажав усім присутнім яскравого літнього відпочинку, змістовного оздоровлення та натхнення в подальшому професійному зростанні.
kolegiya2.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...
 
СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Центр професійної та післядипломної освіти оголошує прийом на навчання за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" на 2018-2019 навчальний рік Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр Кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування Форма та термін навчання: без відриву від виробництва (заочна) - 1рік 4 місяці.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...