.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Освітянська колегія
Освітянська колегія
20.06.18
kolegiya1.jpg
Після напруженого робочого повсякдення напередодні періоду відпусток у затишній актовій залі Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 відбулася найтепліша освітянська колегія – літня
Говорили про організоване завершення 2017-2018 навчального року та визначали першочергові завдання Нової української школи.
Освітяни проаналізували успішність учнів з базових дисциплін та порівняли результати Державної підсумкової атестації з річним рівнем досягнень школярів. Заклади загальної середньої освіти завершили навчання  у відповідності до чинного законодавства без суттєвих зауважень і вже з нетерпінням чекають першокласників, щоб зустріти їх по-новому. Школи ґрунтовно підготувалися до нововведень: учителі початкових класів, які зустрінуть першокласників 2018-2019 навчального року, пройшли відповідну професійну перепідготовку, а адміністрація  закладів організувала закупівлю необхідних дидактичних матеріалів, меблів та комп’ютерного обладнання.
Очні сесії курсів для вчителів відбулися на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, їх провела Гетьман О. М., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, яка є  членом обласної творчої групи фахівців початкової освіти з проблеми «Нова українська школа: реалії та перспективи» та пройшла підготовку тренерів для вчителів початкових класів.
Також на колегії учасники освітнього процесу обговорили причини звернень громадян та основні питання у галузі освіти, які цікавлять населення; побачили і проаналізували успішність учнів з деяких навчальних предметів (англійської мови, Захист Вітчизни).
Підводячи  підсумки засідання колегії начальник відділу освіти побажав усім присутнім яскравого літнього відпочинку, змістовного оздоровлення та натхнення в подальшому професійному зростанні.
kolegiya2.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості
 
За інформацією Посольства України в Республіці Ірак, у період з 10 до 19 листопада 2018 року у міжнародному виставковому центрі м. Багдад (Республіка Ірак), відбудеться 45-а Багдадська міжнародна виставка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 12.11.2018 по 18.11.2018
Детальніше...
 
Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...