.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Освітянська колегія
Освітянська колегія
20.06.18
kolegiya1.jpg
Після напруженого робочого повсякдення напередодні періоду відпусток у затишній актовій залі Охтирської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 відбулася найтепліша освітянська колегія – літня
Говорили про організоване завершення 2017-2018 навчального року та визначали першочергові завдання Нової української школи.
Освітяни проаналізували успішність учнів з базових дисциплін та порівняли результати Державної підсумкової атестації з річним рівнем досягнень школярів. Заклади загальної середньої освіти завершили навчання  у відповідності до чинного законодавства без суттєвих зауважень і вже з нетерпінням чекають першокласників, щоб зустріти їх по-новому. Школи ґрунтовно підготувалися до нововведень: учителі початкових класів, які зустрінуть першокласників 2018-2019 навчального року, пройшли відповідну професійну перепідготовку, а адміністрація  закладів організувала закупівлю необхідних дидактичних матеріалів, меблів та комп’ютерного обладнання.
Очні сесії курсів для вчителів відбулися на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, їх провела Гетьман О. М., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, яка є  членом обласної творчої групи фахівців початкової освіти з проблеми «Нова українська школа: реалії та перспективи» та пройшла підготовку тренерів для вчителів початкових класів.
Також на колегії учасники освітнього процесу обговорили причини звернень громадян та основні питання у галузі освіти, які цікавлять населення; побачили і проаналізували успішність учнів з деяких навчальних предметів (англійської мови, Захист Вітчизни).
Підводячи  підсумки засідання колегії начальник відділу освіти побажав усім присутнім яскравого літнього відпочинку, змістовного оздоровлення та натхнення в подальшому професійному зростанні.
kolegiya2.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...