.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Практичні аспекти реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»
Практичні аспекти реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»
18.06.18
У зв’язку з прийняттям ВРУ протягом останнього часу низки нормативно- правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг, питання розвитку житлової сфери, визначення управителя багатоквартирними будинками та його взаємовідносин з іншими учасниками ринку, фінансово- економічного забезпечення підприємств ЖКГ є надзвичайно важливими та актуальними для підприємств галузі.
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» протягом 11 років співпрацює з підприємствами житлово-комунального господарства з питань методологічного забезпечення даних підприємств, а також створює умови щодо обміну досвідом підприємств з іншими країнами у зазначеній сфері, зокрема із Польщею, Латвією, і Естонією.
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
До участі в роботі семінару запрошуються представники органів місцевого самоврядування та підприємств житлово-комунальної сфери.
Будемо щиро раді зустрічі з Вами та вдячні за доведення інформації до керівників^ управлінь житлово-комунального господарства, підприємств які надають послуги з управління та утримання будинків та прибудинкових територій, водо-, теплопостачання, водовідведення, ОСББ та сприянні їх участі в семінарі.
Маємо надію що отримана інформація дасть можливість впевнено приймати рішення, щодо впровадження реформ в житлово-комунальному господарстві міста.
Детальна інформація в електронному вигляді розміщена на http://Ukrgitlo.org/
Реєстрація учасників та довідки за телефонами: 044-233-38-53, 050-411-45-66.
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості
 
За інформацією Посольства України в Республіці Ірак, у період з 10 до 19 листопада 2018 року у міжнародному виставковому центрі м. Багдад (Республіка Ірак), відбудеться 45-а Багдадська міжнародна виставка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 12.11.2018 по 18.11.2018
Детальніше...
 
Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...