.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Практичні аспекти реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»
Практичні аспекти реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»
18.06.18
У зв’язку з прийняттям ВРУ протягом останнього часу низки нормативно- правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг, питання розвитку житлової сфери, визначення управителя багатоквартирними будинками та його взаємовідносин з іншими учасниками ринку, фінансово- економічного забезпечення підприємств ЖКГ є надзвичайно важливими та актуальними для підприємств галузі.
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» протягом 11 років співпрацює з підприємствами житлово-комунального господарства з питань методологічного забезпечення даних підприємств, а також створює умови щодо обміну досвідом підприємств з іншими країнами у зазначеній сфері, зокрема із Польщею, Латвією, і Естонією.
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
До участі в роботі семінару запрошуються представники органів місцевого самоврядування та підприємств житлово-комунальної сфери.
Будемо щиро раді зустрічі з Вами та вдячні за доведення інформації до керівників^ управлінь житлово-комунального господарства, підприємств які надають послуги з управління та утримання будинків та прибудинкових територій, водо-, теплопостачання, водовідведення, ОСББ та сприянні їх участі в семінарі.
Маємо надію що отримана інформація дасть можливість впевнено приймати рішення, щодо впровадження реформ в житлово-комунальному господарстві міста.
Детальна інформація в електронному вигляді розміщена на http://Ukrgitlo.org/
Реєстрація учасників та довідки за телефонами: 044-233-38-53, 050-411-45-66.
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...