.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Практичні аспекти реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»
Практичні аспекти реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»
18.06.18
У зв’язку з прийняттям ВРУ протягом останнього часу низки нормативно- правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг, питання розвитку житлової сфери, визначення управителя багатоквартирними будинками та його взаємовідносин з іншими учасниками ринку, фінансово- економічного забезпечення підприємств ЖКГ є надзвичайно важливими та актуальними для підприємств галузі.
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» протягом 11 років співпрацює з підприємствами житлово-комунального господарства з питань методологічного забезпечення даних підприємств, а також створює умови щодо обміну досвідом підприємств з іншими країнами у зазначеній сфері, зокрема із Польщею, Латвією, і Естонією.
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
До участі в роботі семінару запрошуються представники органів місцевого самоврядування та підприємств житлово-комунальної сфери.
Будемо щиро раді зустрічі з Вами та вдячні за доведення інформації до керівників^ управлінь житлово-комунального господарства, підприємств які надають послуги з управління та утримання будинків та прибудинкових територій, водо-, теплопостачання, водовідведення, ОСББ та сприянні їх участі в семінарі.
Маємо надію що отримана інформація дасть можливість впевнено приймати рішення, щодо впровадження реформ в житлово-комунальному господарстві міста.
Детальна інформація в електронному вигляді розміщена на http://Ukrgitlo.org/
Реєстрація учасників та довідки за телефонами: 044-233-38-53, 050-411-45-66.
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.