.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Практичні аспекти реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»
Практичні аспекти реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»
18.06.18
У зв’язку з прийняттям ВРУ протягом останнього часу низки нормативно- правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг, питання розвитку житлової сфери, визначення управителя багатоквартирними будинками та його взаємовідносин з іншими учасниками ринку, фінансово- економічного забезпечення підприємств ЖКГ є надзвичайно важливими та актуальними для підприємств галузі.
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» протягом 11 років співпрацює з підприємствами житлово-комунального господарства з питань методологічного забезпечення даних підприємств, а також створює умови щодо обміну досвідом підприємств з іншими країнами у зазначеній сфері, зокрема із Польщею, Латвією, і Естонією.
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
До участі в роботі семінару запрошуються представники органів місцевого самоврядування та підприємств житлово-комунальної сфери.
Будемо щиро раді зустрічі з Вами та вдячні за доведення інформації до керівників^ управлінь житлово-комунального господарства, підприємств які надають послуги з управління та утримання будинків та прибудинкових територій, водо-, теплопостачання, водовідведення, ОСББ та сприянні їх участі в семінарі.
Маємо надію що отримана інформація дасть можливість впевнено приймати рішення, щодо впровадження реформ в житлово-комунальному господарстві міста.
Детальна інформація в електронному вигляді розміщена на http://Ukrgitlo.org/
Реєстрація учасників та довідки за телефонами: 044-233-38-53, 050-411-45-66.
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...