.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Табір дослідницько-експериментального напряму
Табір дослідницько-експериментального напряму
18.06.18
118man.jpg
Фінішував профільний табір дослідницько-експериментального напряму «Юні науковці» Охтирського міського центру позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді
 5 років поспіль на базі гостинної Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 працював  літній профільний табір дослідницько-еспериментального спрямування «Юні науковці» Охтирського міського центру позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді. 
Упродовж 14 днів в таборі пройшли навчальну практику та активно відпочили 36 обдарованих вихованців наукових гуртків ОМЦПО-МАН, учнів закладів загальної середньої освіти міста Охтирки.
У рамках табору працювали: традиційна Літня школа музеєзнавства, яку очолювала директор Охтирського краєзнавчого музею Міщенко Людмила Володимирівна, Літня школа правознавства, у формі проекту «Правова орбіта», яку очолювала інтегратор Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лапоног Марина Олександрівна.
Були реалізовані спільні проекти з Гетьманським національним природним парком (В.Хорошун, О.Суслова), засобами масової інформації Охтирки (А.Протасова, Б.Чикало, О.Кириченко) фото-проект селфі «Я – юний дослідник» (фото висвітлювалися на сторінці у Фейсбуці), працювали короткотривалі курси англійської та німецької мови «Знайомимося з Німеччиною» та «Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії»(О.Кімлик, Ю.Устінова).
За час навчання у Літній школі музеєзнавства вихованці табору відвідали з екскурсіями Охтирський краєзнавчий музей, музей авіації та космонавтики Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2, де знайомилися з експозиціями, фондами, брали участь у практичних заняттях. Побували на екскурсіях до Успенського та Георгіївського храмів, відвідали за сприяння депутата Охтирської міської ради Романа Масла Охтирський Свято-Троїцький монастир, зустрічалися з журналістами газет «Роксолана», «Город А», «Прапор перемоги», ТРК «Охтирка», працювали в Охтирській районній бібліотеці, познайомилися під час подорожі рейковим автобусом до станції Ворскла з історією Охтирської залізниці.
 Разом з Людмилою Міщенко та Валерією Бакуліною напрацювали матеріал для наукової роботи «Фундація Івана Багряного» та «Діаспора і Охтирський край», разом з Валентиною Логвиненко, директором музею авіації та космонавтики ЗОШ №2 напрацювали матеріал для дослідницької роботи «Українці в космосі, пов’язані з Охтирським краєм».
Під час навчання у Літній школі правознавства вихованці табору відвідали Охтирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної допомоги,  з роботою якого познайомила директор Тамара Козир.
За час участі у проекті «Правова орбіта» юні науковці спільно з Мариною Лапоног ознайомилися із електронними сервісами у сфері державної реєстрації, дізналися про on-line будинок юстиції, як поводити себе при спілкуванні з поліцейським.
Брали участь у практичному занятті з відеороликами «До нас завітала поліція», вікторинах, брейн - рингу, організовували анкетування громадян, працювали над виготовленням буклетів з тематики: «Правила виїзду дитини за кордон», «Порядок отримання субсидії», «Захист громадян за кордоном».
Також юні науковці побували на екскурсії до Охтирського міського відділу національної поліції України в Сумській області. 
У рамках спільного проекту «Дитяча екологічна експедиція територією Гетьманського НПП» юні науковці зустрілися з спеціалістами та фахівцями Гетьманського національного природного парку, проводили дослідження 
повноти деревостану, проективного покриття та видового складу трав’яного покриву соснового лісу, визначали видовий склад водно-прибережних рослин на берегах р.Ворскли, досліджували геологічний стан Охтирських гір, подорожували територією Гетьманського НПП. Вихованці табору, члени наукового гуртка «географ-науковець» представили свої дослідження на території Гетьманського НПП за 2017, 2018 р.р. під час ХІІ Всеукраїнського зльоту екологічних загонів в Івано-Франківській області, де зайняли 3 загальнокомандне місце.
Сподобалися заняття з психологом Наталією Левенко, цікаві ігри та тестування, практичні вправи на розвиток критичного мислення та креативність з начальником табору Галиною Альжинською, школа ораторського мистецтва з Ольгою Литовченко. 
На конференції «Я-дослідник» 14 червня 2018 року юні науковці представити свої дослідження, проекти, доповіді, буклети, презентації, фотографії та намітити плани на майбутній 2018-2019 навчальний рік.
 Щиро дякуємо:
- гостинній Охтирській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (Ситнік Т.М.) за створені прекрасні умови, гарне харчування, доброзичливу атмосферу для проведення навчальної практики обдарованої молоді наукових гуртків ОМЦПО-МАН та тісну співпрацю з закладом позашкільної освіти;
- Охтирському краєзнавчому музею, Гетьманському національному природному парку, Охтирському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Охтирській ЗОШ І-ІІІ ст.№2, закладам ЗОШ міста, відділу освіти Охтирської міської ради, депутату Охтирської міської ради Роману Масло, Охтирській районній бібліотеці, газетам "Город А", "Роксолана", "Прапор перемоги", ТРК "Охтирка", журналісту Валерії Бакуліній, Охтирському міському відділу національної поліції України в Сумській області ЗА ТІСНУ СПІВПРАЦЮ З ОХТИРСЬКИМ МЦПО-МАН ТА ДОПОМОГУ В ОРГАНІЗАЦІЇ ЗМІСТОВНОГО ТА ЦІКАВОГО НАВЧАННЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ МІСТА.
218man.jpg 318man.jpg418man.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

 Повідомляємо, що  у місті  Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська  міжнародна імпортна виставка « СІІЕ – 2019»
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту засідання комісії перенесено на 9.00 годину 22.02.2019
 
Парафії Спасо-Преображенська та Святителя-Димитрія Солунського Сумської Єпархії Православної Церкви Київського Патріархату приймає спонсорську допомогу на реставраційні роботи та їх документальне оформлення
Детальніше...
 
20 лютого 2019 о 8.00 годині біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО відбудеться акція пам'яті "Їх дух незламний і безцінний подвиг"
 
Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста.