.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Юні спортсмени
Юні спортсмени
18.06.18
1karatedo.jpg
У м. Бердянськ Запоріжської області відбувся відкритий Чемпіонат міста з боротьби карате-до
В змаганнях взяли участь більше двохсот спортсменів м. Бердянська, Запоріжської області, м. Запоріжжя, м. Мелітополя , м. Дніпра та Дніпропетровської області. В цьому турнірі взяли участь юні Охтирські спортсмени: Гавриленко Іван, Харченко Антон, Воробйов Артем та Білоус Андрій. Хлопці, кожен в своїй віковій категорії, посіли треті місця. 
Вони були нагороджені грамотами та медалями, отримали гарний досвід та хороші враження від змагань та відпочинку на морі.
2karatedo.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...