.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Оголошення arrow Виконком
Виконком
11.06.18
20 червня 2018 о 09.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради

 
 
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
чергового засідання виконавчого комітету 20.06.2018

1.  Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Охтирської міської ради на ІІІ квартал 
2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.10.2017 №154  «Про склад комісій та інших дорадчих органів при виконавчому комітеті міської ради»
3. Про визначення видів суспільно корисних оплачуваних робіт та переліку підприємстві установ, у сфері відання яких перебувають об’єкти, на яких особи відпрацьовують адміністративні стягнення  у вигляді суспільно корисних робіт.
4.  Про затвердження в новій редакції Положення про комісію з призначення соціальних виплат окремим категоріям громадян
5. Про надання одноразової грошової допомоги жителям міста 

6.  Про надання службової квартири

7.  Про включення жилого приміщення до числа службових

8.  Про видачу ордерів на квартири 

9.  Про переоформлення особового рахунку

10.  Про приватизацію квартир державного житлового фонду

11.  Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов

12. Про звільнення земельних ділянок, зайнятих без правових підстав

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.09.2014 №120 «Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Охтирки та архітипів тимчасових споруд» 

14. Про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна

15. Про затвердження списку дітей міста Охтирки перших двох років життя з        малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з  червня  2018 року
16. Про розгляд справ про адміністративні правопорушення 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.