.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Зразкове ОСББ «Гончаренко 180»
Зразкове ОСББ «Гончаренко 180»
31.05.18
180g1.jpg
В умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів та значної зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв, питання покращення показників енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в бюджетних установах, набувають особливої актуальності у зв’язку із нагальною необхідністю економії бюджетних коштів на їх утримання
Більша частина будівель України, це панельні будинки, які були збудовані у 1970-1990-х роках. Термічний опір стін і перекриттів у таких будинках  у 2-4 рази нижче за нормативні вимоги у країнах Західної Європи з аналогічним кліматом. Як результат споживання теплової енергії у цих будівлях у 1,5 – 2 рази вище за європейські показники. Значні тепловтрати мають місце ще й тому, що значна частина будинків знаходиться у незадовільному технічному стані: погана ізоляція стін, даху, підлоги призводить до втрати до 50% тепла.
Дещо краща ситуація з енергозбереженням у цегляних будинках, де коефіцієнт теплопровідності стін складає 0,8-0,9 Вт/м2.
Покращити теплові характеристики приміщень і зменшити вихід тепла на вулицю можна зробити за рахунок утеплення стін, підвалу, покриття і перекриття будинку, утеплення/заміни вікон, утеплення/заміни вхідних дверей до будинку, переобладнання вентиляційної системи, оптимізації системи централізованого опалення тощо.
В результаті проведеної термомодернізації багатоквартирного будинку споживачі отримають не тільки більш комфортні умови, але й суттєве зниження плати за комунальні послуги, продовження терміну експлуатації будинку.
Незважаючи на те що минулий осінньо-зимовий період нещодавно закінчився, та добрі господарі вже заздалегідь готуються до наступного опалювального сезону.
Так з метою впровадження енергозберігаючих заходів по зменшенню втрат тепла об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку «Гончаренка 180» що знаходиться за адресою вул.. Паркова, 38, яке починаючи з 2016 року успішно функціонує та поступового реалізує державні програми з енергозбереження шляхом проведення наступних заходів:
- у всіх п’яти під’їздах дев’ятиповерхового будинку проведено заміну старих дерев’яних вікон на нові сучасні енергозберігаючі;
- у підвальному приміщенні будинку (загальна довжина якого становить близько 110 м) виконано заміну будинкових мереж холодного водопостачання, гарячого водопостачання, замінено циркуляцію гарячого водопостачання та виконано заміну 50% будинкової каналізаційної мережі.
За сприяння міської влади за кошти виділені міським бюджетом надано допомогу ОСББ «Гончаренка 180» у влаштуванні системи бездротового двостороннього зв’язку з диспетчерським пунктом та системою моніторингу технічного стану ліфтових установок. Також на прибудинковій території даного багато квартирного житлового будинку встановлено ігровий майданчик «Малюк», загальна сума допомоги складає понад - 77000 грн.
Разом з тим, в травні місяці поточного року, Завдяки ініціативі правління об’єднання та за підтримки співвласників багатоквартирного будинку завершуються роботи по утепленню цокольної частини будинку, протягом червня місяця заплановано провести заміну дерев’яних вікон на технічному поверсі горища на сучасні металопластикові.
Також, у кожному під’їзді буде проведено заміну других вхідних дверей на металопластикові енергозберігаючі.
ОСББ «Гончаренко 180», яке самостійно функціонує лише три роки, на сьогоднішній день є показовим, так як має гарні напрацювання та показники щодо належного утримання житлового будинку та надання якісних житлово-комунальних послуг.
180g2.jpg
180g3.jpg180g4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення свята «Останній дзвінок» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат

Детальніше...