.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Зразкове ОСББ «Гончаренко 180»
31.05.18
180g1.jpg
В умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів та значної зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв, питання покращення показників енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в бюджетних установах, набувають особливої актуальності у зв’язку із нагальною необхідністю економії бюджетних коштів на їх утримання
Більша частина будівель України, це панельні будинки, які були збудовані у 1970-1990-х роках. Термічний опір стін і перекриттів у таких будинках  у 2-4 рази нижче за нормативні вимоги у країнах Західної Європи з аналогічним кліматом. Як результат споживання теплової енергії у цих будівлях у 1,5 – 2 рази вище за європейські показники. Значні тепловтрати мають місце ще й тому, що значна частина будинків знаходиться у незадовільному технічному стані: погана ізоляція стін, даху, підлоги призводить до втрати до 50% тепла.
Дещо краща ситуація з енергозбереженням у цегляних будинках, де коефіцієнт теплопровідності стін складає 0,8-0,9 Вт/м2.
Покращити теплові характеристики приміщень і зменшити вихід тепла на вулицю можна зробити за рахунок утеплення стін, підвалу, покриття і перекриття будинку, утеплення/заміни вікон, утеплення/заміни вхідних дверей до будинку, переобладнання вентиляційної системи, оптимізації системи централізованого опалення тощо.
В результаті проведеної термомодернізації багатоквартирного будинку споживачі отримають не тільки більш комфортні умови, але й суттєве зниження плати за комунальні послуги, продовження терміну експлуатації будинку.
Незважаючи на те що минулий осінньо-зимовий період нещодавно закінчився, та добрі господарі вже заздалегідь готуються до наступного опалювального сезону.
Так з метою впровадження енергозберігаючих заходів по зменшенню втрат тепла об’єднання співвласників багатоквартирного житлового будинку «Гончаренка 180» що знаходиться за адресою вул.. Паркова, 38, яке починаючи з 2016 року успішно функціонує та поступового реалізує державні програми з енергозбереження шляхом проведення наступних заходів:
- у всіх п’яти під’їздах дев’ятиповерхового будинку проведено заміну старих дерев’яних вікон на нові сучасні енергозберігаючі;
- у підвальному приміщенні будинку (загальна довжина якого становить близько 110 м) виконано заміну будинкових мереж холодного водопостачання, гарячого водопостачання, замінено циркуляцію гарячого водопостачання та виконано заміну 50% будинкової каналізаційної мережі.
За сприяння міської влади за кошти виділені міським бюджетом надано допомогу ОСББ «Гончаренка 180» у влаштуванні системи бездротового двостороннього зв’язку з диспетчерським пунктом та системою моніторингу технічного стану ліфтових установок. Також на прибудинковій території даного багато квартирного житлового будинку встановлено ігровий майданчик «Малюк», загальна сума допомоги складає понад - 77000 грн.
Разом з тим, в травні місяці поточного року, Завдяки ініціативі правління об’єднання та за підтримки співвласників багатоквартирного будинку завершуються роботи по утепленню цокольної частини будинку, протягом червня місяця заплановано провести заміну дерев’яних вікон на технічному поверсі горища на сучасні металопластикові.
Також, у кожному під’їзді буде проведено заміну других вхідних дверей на металопластикові енергозберігаючі.
ОСББ «Гончаренко 180», яке самостійно функціонує лише три роки, на сьогоднішній день є показовим, так як має гарні напрацювання та показники щодо належного утримання житлового будинку та надання якісних житлово-комунальних послуг.
180g2.jpg
180g3.jpg180g4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
Запрошуємо абітурієнтів та студентів міста Охтирки прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Детальніше про умови конкурсу дивитися тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  
 
17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...