.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Квіти висаджують, але їх крадуть, лавки стоять, але їх ламають...
Квіти висаджують, але їх крадуть, лавки стоять, але їх ламають...
29.05.18
17gkh.jpg
Цьогорічна весна додала багато нових клумб на території міста разом з тими, що звичайно були влаштовані в останні роки, але дивне відношення окремих громадян призводить до псування їх зовнішнього вигляду і не додає охайності в цілому всьому місту

До міського відділу поліції направлено дві заяви про крадіжку розсади квітів у кількості 270 штук, висадженої на клумбах, що знаходяться на вулиці Незалежності, 2, 8, 23, біля пам'ятника загиблим охтирчанам та в міському парку. В результаті крадіжки нанесено місту збитків близько 1400 грн.

В цьому році працівники КП "Благоустрій" висадили 4,5 тисячі саджанців і практично завершили сезон висадженння розсади. На жаль, численні втрати призвели до того, що роботи будуть продовжені, адже місто варте гарного середовища.

Окрім того, вандалізм у відношенні до окремих об'єктів благоустрою, як то фонтан, де зіпсували нещодавно встановлену форсунку чи лавка, розфарбована викладачами Охтирської дитячої художньої школи, що була на вихідних розібрана по дощечці, викликає здивування та...  жаль до тих, хто активно руйнує наслідки праці інших людей. 

12gkh.jpg14gkh.jpg15gkh.jpg

 

16gkh.jpg13gkh.jpg11gkh.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.