.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Лунають останні шкільні дзвоники у школах
Лунають останні шкільні дзвоники у школах
25.05.18
1odz.jpg
Останній шкільний дзвінок пролунав у десяти закладах загальної середньої освіти міста Охтирки для 4775 учнів

Востаннє шкільний дзвінок був для 266 випускників одинадцятого класу. Початкову школу закінчили 507 учнів четвертих класів, базову загальну середню освіту отримали 421 дев'ятикласник.

За високі досягнення у навчанні, спорті, перемогах в інтелектуальних конкурсах діти отримали на урочистих лінійках похвальні листи, грамоти, дипломи.

Попереду у всіх пора оздоровчого періоду, літніх канікул для дітей та відпусток педагогів, а випускників чекають ЗНО та вступ до закладів вищої освіти. 

2odz.jpg3odz.jpg

4odz.jpg 5odz.jpg6odz.jpg 7odz.jpg 8odz.jpg 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.