.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Матеріальні допомоги охтирчанам та штрафи за порушення законодавства
Матеріальні допомоги охтирчанам та штрафи за порушення законодавства
23.05.18
_dsc7604.jpg
Шести охтирчанам, які звернулися з приводу підтоплення садиб у квітні 2018 року (всього допомогу отримали 119 охтирчан), буде надана одноразова матеріальна допомога для відшкодування завданих стихією збитків, п'яти мешканцям багатоповерхівок матеріальну допомогу на часткове відшкодування вартості встановлення індивідуальних лічильників газу та 18 громадянам на лікування та придбання ліків
Члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення на своєму черговому засіданні. При розгляді проекту рішення про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна були внесені окремі зауваження та пропозиції, в результаті яких рішення було прийнято зі змінами. 
Затверджено новий список дітей міста Охтирки перших двох років життя з малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з травня 2018 року, що дасть можливість підтримати родини, де підростають діти.
На одинадцятьох охтирчан накладено штрафи за втрату паспортів та просрочення терміну дії паспорту: двоє пенсіонерів повинні будуть спллатити 17,0 грн, всі інші по 51,0 грн. 
Міський голова анонсував присутнім про початок процесу відновлення дружніх стосунків з містом-побратимом Охтирки з Болгарії Кнєжа. За запрошенням Общини Кнєжі делегація з нашого міста, до складу якої ввійшли вихованці творчих колективів Лариси Крошки, візьме участь у заходах дитячого фестивалю "Звездин прах". Сподіваємося, що це стане початком відновлення стоунків у всіх видах діяльності, включаючи економіку, спорт та молодіжний рух, - повідомив Ігор Алєксєєв. 
_dsc7606.jpg _dsc7609.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.
 
За пропозицією голів постійних комісій міської ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  засідання комісій перенесено на 15.06.2018 о 08.00
Детальніше...
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю.