.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Матеріальні допомоги охтирчанам та штрафи за порушення законодавства
Матеріальні допомоги охтирчанам та штрафи за порушення законодавства
23.05.18
_dsc7604.jpg
Шести охтирчанам, які звернулися з приводу підтоплення садиб у квітні 2018 року (всього допомогу отримали 119 охтирчан), буде надана одноразова матеріальна допомога для відшкодування завданих стихією збитків, п'яти мешканцям багатоповерхівок матеріальну допомогу на часткове відшкодування вартості встановлення індивідуальних лічильників газу та 18 громадянам на лікування та придбання ліків
Члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення на своєму черговому засіданні. При розгляді проекту рішення про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна були внесені окремі зауваження та пропозиції, в результаті яких рішення було прийнято зі змінами. 
Затверджено новий список дітей міста Охтирки перших двох років життя з малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з травня 2018 року, що дасть можливість підтримати родини, де підростають діти.
На одинадцятьох охтирчан накладено штрафи за втрату паспортів та просрочення терміну дії паспорту: двоє пенсіонерів повинні будуть спллатити 17,0 грн, всі інші по 51,0 грн. 
Міський голова анонсував присутнім про початок процесу відновлення дружніх стосунків з містом-побратимом Охтирки з Болгарії Кнєжа. За запрошенням Общини Кнєжі делегація з нашого міста, до складу якої ввійшли вихованці творчих колективів Лариси Крошки, візьме участь у заходах дитячого фестивалю "Звездин прах". Сподіваємося, що це стане початком відновлення стоунків у всіх видах діяльності, включаючи економіку, спорт та молодіжний рух, - повідомив Ігор Алєксєєв. 
_dsc7606.jpg _dsc7609.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
За пропозицією голови комісії Г.В.Довгаля засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства перенесено на 15.00 годину 15.08.2018
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2018 року
Увага! Зміни в графіку засідання комісій. 
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 13.08.2018 по 19.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...