.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Матеріальні допомоги охтирчанам та штрафи за порушення законодавства
Матеріальні допомоги охтирчанам та штрафи за порушення законодавства
23.05.18
_dsc7604.jpg
Шести охтирчанам, які звернулися з приводу підтоплення садиб у квітні 2018 року (всього допомогу отримали 119 охтирчан), буде надана одноразова матеріальна допомога для відшкодування завданих стихією збитків, п'яти мешканцям багатоповерхівок матеріальну допомогу на часткове відшкодування вартості встановлення індивідуальних лічильників газу та 18 громадянам на лікування та придбання ліків
Члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення на своєму черговому засіданні. При розгляді проекту рішення про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна були внесені окремі зауваження та пропозиції, в результаті яких рішення було прийнято зі змінами. 
Затверджено новий список дітей міста Охтирки перших двох років життя з малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з травня 2018 року, що дасть можливість підтримати родини, де підростають діти.
На одинадцятьох охтирчан накладено штрафи за втрату паспортів та просрочення терміну дії паспорту: двоє пенсіонерів повинні будуть спллатити 17,0 грн, всі інші по 51,0 грн. 
Міський голова анонсував присутнім про початок процесу відновлення дружніх стосунків з містом-побратимом Охтирки з Болгарії Кнєжа. За запрошенням Общини Кнєжі делегація з нашого міста, до складу якої ввійшли вихованці творчих колективів Лариси Крошки, візьме участь у заходах дитячого фестивалю "Звездин прах". Сподіваємося, що це стане початком відновлення стоунків у всіх видах діяльності, включаючи економіку, спорт та молодіжний рух, - повідомив Ігор Алєксєєв. 
_dsc7606.jpg _dsc7609.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.06.2019 по 23.06.2019

Детальніше...
 
18 червня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань міської відбудеться навчання депутатів з наступних питань:
-  Забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
-  Про порядок продажу прав на земельні ділянки на земельних торгах.
 

22 червня - скорботний день в історії України. Щороку ми згадуємо його, як той рубіж, що у 1941 році розділив життя на мирне і воєнне. Розпочалася німецько-радянська війна.

Пам'ятаючи цю подію та, вшановуючи пам'ять тих, кому не судилося пережити страшну війну, 21 червня о 15.00 годині в міському парку біля Вічного вогню на площі Соборній буде проведено скорботний мітинг. Запрошуємо приєднуватися. 

 
Графік проведення засідань постійних комісій на червень 2019 року
Детальніше...
 

Організаційним комітетом виставки Dubai Expo 2020 оголошено початок відбору проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme (www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme ). 

Детальніше...