.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Матеріальні допомоги охтирчанам та штрафи за порушення законодавства
Матеріальні допомоги охтирчанам та штрафи за порушення законодавства
23.05.18
_dsc7604.jpg
Шести охтирчанам, які звернулися з приводу підтоплення садиб у квітні 2018 року (всього допомогу отримали 119 охтирчан), буде надана одноразова матеріальна допомога для відшкодування завданих стихією збитків, п'яти мешканцям багатоповерхівок матеріальну допомогу на часткове відшкодування вартості встановлення індивідуальних лічильників газу та 18 громадянам на лікування та придбання ліків
Члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення на своєму черговому засіданні. При розгляді проекту рішення про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна були внесені окремі зауваження та пропозиції, в результаті яких рішення було прийнято зі змінами. 
Затверджено новий список дітей міста Охтирки перших двох років життя з малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з травня 2018 року, що дасть можливість підтримати родини, де підростають діти.
На одинадцятьох охтирчан накладено штрафи за втрату паспортів та просрочення терміну дії паспорту: двоє пенсіонерів повинні будуть спллатити 17,0 грн, всі інші по 51,0 грн. 
Міський голова анонсував присутнім про початок процесу відновлення дружніх стосунків з містом-побратимом Охтирки з Болгарії Кнєжа. За запрошенням Общини Кнєжі делегація з нашого міста, до складу якої ввійшли вихованці творчих колективів Лариси Крошки, візьме участь у заходах дитячого фестивалю "Звездин прах". Сподіваємося, що це стане початком відновлення стоунків у всіх видах діяльності, включаючи економіку, спорт та молодіжний рух, - повідомив Ігор Алєксєєв. 
_dsc7606.jpg _dsc7609.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
Запрошуємо абітурієнтів та студентів міста Охтирки прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Детальніше про умови конкурсу дивитися тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  
 
17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...