.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Тротуарів стане більше
Тротуарів стане більше
23.05.18
gkg ta kb1.jpgВже найближчим часом мешканці міста зможуть рухатися оновленими зручними та безпечними шляхами на ділянці від вулиці Чкалова до мосту через річку Охтирка вулицею Батюка та вулицею Гоголя від Широкої до провулку Урожайний

Дані ділянки є закономірним продовженням вже існуючих відремонтованих пішохідних доріжок. Для досягнення найбільшої ефективності, в ході робіт застосовуються перевірені часом проектні рішення - подвійна кривизна поверхні доріжок, закладання водопропускних  труб в місцях можливого скупчення дощових вод.

Відповідальними особами УКБ та ЖКГ ОМР проводиться постійний контроль за дотриманням підрядними організаціями вимог ПКД, відбір проб та зразків використаних будматеріалів з наступним аналізом у відповідних лабораторіях. 

gkg ta kb2.jpg gkg ta kb3.jpg

 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.