.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Призер обласного літературного конкурсу з нашого міста
Призер обласного літературного конкурсу з нашого міста
23.05.18
un1.jpg
Юний науковець Дульська Софія стала призером обласного літературного конкурсу «Моя Україна - соборна, вільна, неподільна!»

 З метою вдосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, виявлення та підтримки обдарованої молоді, творчого спілкування й обміну досвідом 18 травня 2018 року у м. Суми відбулося урочисте нагородження переможців та призерів номінації «Есе» обласного творчого конкурсу «Моя Україна - соборна, вільна, неподільна!».
Оцінювала конкурсні роботи сумська письменниця та журналіст Людмила Говійна, яка працює під псевдонімом Богдана Олександровська.
За підсумками конкурсу Дульська Софія, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» Охтирського МЦПО - МАН (кер.Альжинська Галина Олександрівна), учениця 8 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім.Остапа Вишні, стала призером ІІІ ступеня конкурсу. 
Вітаємо Дульську Софію та її керівника Альжинську Галину Олександрівну з черговою перемогою та бажаємо натхнення, невичерпної наснаги та творчого піднесення.
un2.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови комісії Г.В.Довгаля засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства перенесено на 15.00 годину 15.08.2018
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2018 року
Увага! Зміни в графіку засідання комісій. 
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 13.08.2018 по 19.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
На початку 2017 року Європейським Союзом започатковано нову ініціативу для органів місцевого самоврядування «Мери за Економічне Зростання», яка зосереджується на сталому економічному розвитку
Детальніше...