.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Вітаємо юних науковців та їх керівників з перемогою у Всеукраїнському конкурсі
Вітаємо юних науковців та їх керівників з перемогою у Всеукраїнському конкурсі
23.05.18
unior2.jpg
Національний центр «Мала академія наук України» вже дев’ятий рік поспіль проводе Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник», а охтирські науковці уже не вперше беруть в ньому участь
  Змагання відбувалися в номінаціях «Історія», «Екологія», «Техніка» й «Астрономія» за інноваційною методикою, що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання із залученням інтернет-технологій. Учасники конкурсу мали змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку незалежно від місця проживання.
  Конкурс реалізовувався у два етапи. На І (підготовчому) етапі учні 7–10 класів до 15 квітня надсилали презентації та тези своїх досліджень на запропоновані теми. Матеріали, представлені учасниками, розміщувалися на сайті конкурсу для подальшого рейтингового оцінювання. Учні та їхні наукові керівники впродовж двох тижнів обговорювали і оцінювали за 10-бальною шкалою роботи учасників. Одночасно з таким оцінюванням відбувалося оцінювання проектів й експертами – членами журі. Дослідження, які набрали більше п’яти балів, допускалися до ІІ етапу конкурсу – онлайн-захисту.

У номінації «Історик-Юніор» (92 учасників) узяли участь 3 охтирчан, члени Сумського територіального відділення МАН України:
Фесенко Богдан, вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» ОМЦПО-МАН (кер.Литовченко О.О.), учень 10 класу Охтирської гімназії з дослідженням «Визвольні змагання на Сумщині в 1917 році»,
Зайка Валерія, вихованка гуртка «Історія України» Сумського ОЦПО та РТМ, учениця 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (кер.Литовченко О.О.) з дослідженням «Діяльність «Просвіт» Охтирського повіту в 1917-1921 роках»,
Максакова Катерина, учениця 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (наук.кер.Міщенко Л.В.) з дослідженням «Початок Українського відродження на Охтирщині у 1917 році». За результатами обох етапів конкурсу юні науковці зайняли 2 місце.

У номінації «Еколог-Юніор» (99 учасників) представили свої дослідження члени Сумського територіального відділення Ман України, вихованки гуртка «Географ-науковець» ОМЦПО-МАН (кер.Хорошун В.В.):
Шаркова Катерина, учениця 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 з роботою «Екологічний стан Ворскли в зоні антропогенного навантаження» та Канівець Дарина, учениця 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 8 з дослідженням «Екологічні проблеми Зеленого озера». Вихованки зайняли ІІІ місце.
  Вітаємо юних науковців та їх керівників з перемогою у Всеукраїнському конкурсі та бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!
 Адміністрація Охтирського міського центру позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді щиро дякує Охтирській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 за співпрацю та забезпечення  онлайн-режиму відео конференції у номінації «Історія», Охтирським ЗОШ І-ІІІ с. № 3, 8, 11, гімназії за тісну співпрацю та сприяння участі юних науковців у Всеукраїнському інтерактивому конкурсі «МАН-Юніор Дослідник».
unior3.jpgunior1.jpgunior4.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік