.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Документи arrow Проекти рішень виконавчого комітету arrow Про встановлення ТОВ «Водоторгприлад» тарифу на централізоване водопостачання та тарифу на послу
Про встановлення ТОВ «Водоторгприлад» тарифу на централізоване водопостачання та тарифу на послу
17.05.18


Про  встановлення  ТОВ «Водоторгприлад» тарифу  на  централізоване водопостачання та тарифу на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)

 

З метою приведення тарифів  на  централізоване водопостачання та на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, враховуючи зростання вартості енергоносіїв, витрат на оплату праці, податків та інших витрат, на підставі розрахунків ТОВ «Водоторгприлад», відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»,  керуючись ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Охтирської міської ради вирішив:

1.     Встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води  в розмірі 15,34 грн./м3  з ПДВ.

2.     Встановити тарифи  на  послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо-будинкових систем) в розмірі 16,52 грн./м3 з ПДВ.

3.     Рішення набирає чинності через 15 днів з дня його оприлюднення у друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження.

4.     Відділу інформаційно-аналітичного та комп’ютерного забезпечення  (Фальова Н.В.) оприлюднити дане рішення шляхом розміщення його на офіційному сайті Охтирської міської ради. 

5.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Мартим'янова С.В.

 

Міський голова                                                                         І.Ю.Алєксєєв

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...
 
Сумська обласна державна адміністрація інформує, що під патронатом Президентів України та Білорусі 4-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках зазначеного вище комплексного заходу
Детальніше...
 
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, державний вищий навчальний заклад (далі - Інститут), який входить до системи управління Міністерства соціальної політики України, проводить прийом на навчання за кошти Національного агентства України з питань державної служби: освітній ступінь магістра, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», заочна форма навчання. Термін навчання - 2,5 роки.
Детальніше...
 
18 липня 2018 о 09.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...