.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Документи arrow Проекти рішень виконавчого комітету arrow Про встановлення ТОВ «Водоторгприлад» тарифу на централізоване водопостачання та тарифу на послу
Про встановлення ТОВ «Водоторгприлад» тарифу на централізоване водопостачання та тарифу на послу
17.05.18


Про  встановлення  ТОВ «Водоторгприлад» тарифу  на  централізоване водопостачання та тарифу на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)

 

З метою приведення тарифів  на  централізоване водопостачання та на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, враховуючи зростання вартості енергоносіїв, витрат на оплату праці, податків та інших витрат, на підставі розрахунків ТОВ «Водоторгприлад», відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»,  керуючись ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Охтирської міської ради вирішив:

1.     Встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води  в розмірі 15,34 грн./м3  з ПДВ.

2.     Встановити тарифи  на  послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо-будинкових систем) в розмірі 16,52 грн./м3 з ПДВ.

3.     Рішення набирає чинності через 15 днів з дня його оприлюднення у друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження.

4.     Відділу інформаційно-аналітичного та комп’ютерного забезпечення  (Фальова Н.В.) оприлюднити дане рішення шляхом розміщення його на офіційному сайті Охтирської міської ради. 

5.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Мартим'янова С.В.

 

Міський голова                                                                         І.Ю.Алєксєєв

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.09.2018 по 30.09.2018
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
27 вересня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 50 сесії міської ради сьомого скликання
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету