.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Документи arrow Проекти рішень виконавчого комітету arrow Про встановлення ТОВ «Водоторгприлад» тарифу на централізоване водопостачання та тарифу на послу
Про встановлення ТОВ «Водоторгприлад» тарифу на централізоване водопостачання та тарифу на послу
17.05.18


Про  встановлення  ТОВ «Водоторгприлад» тарифу  на  централізоване водопостачання та тарифу на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)

 

З метою приведення тарифів  на  централізоване водопостачання та на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, враховуючи зростання вартості енергоносіїв, витрат на оплату праці, податків та інших витрат, на підставі розрахунків ТОВ «Водоторгприлад», відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»,  керуючись ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Охтирської міської ради вирішив:

1.     Встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води  в розмірі 15,34 грн./м3  з ПДВ.

2.     Встановити тарифи  на  послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо-будинкових систем) в розмірі 16,52 грн./м3 з ПДВ.

3.     Рішення набирає чинності через 15 днів з дня його оприлюднення у друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження.

4.     Відділу інформаційно-аналітичного та комп’ютерного забезпечення  (Фальова Н.В.) оприлюднити дане рішення шляхом розміщення його на офіційному сайті Охтирської міської ради. 

5.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Мартим'янова С.В.

 

Міський голова                                                                         І.Ю.Алєксєєв

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 19.11.2018 по 25.11.2018
Детальніше...
 
21 листопада 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

 
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...