.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow День вишиванки в Охтирці
День вишиванки в Охтирці
17.05.18
Охтирський міський краєзнавчий музей» відзначає Міжнародний день вишиванки святковими заходами «Вишиванка. Код нації». 
На святковому засіданні жіночого клубу за інтересами «Квітучий сад» (керівник – Людмила Шевченко) бібліотеки-філії для дорослих «Ця вічна вишивка» у фонди музею передано колективну роботу від майстринь гуртка панно «Несе Галя воду».
На презентації книги члена Національної спілки журналістів України, члена Міжнародної спілки «Новый современник» (штаб-квартира Франкфуркт-на-Майні) Олександри Стрєльнікової «Улыбка кокона» присутні дізналися про сімейні вишивальні історії автора.
Кокон – це образ майбутнього. Яке воно? Воно ласкаве, воно посміхається, бо живиться минулим, а дивиться в майбутнє…
Без минулого немає майбутнього. Українська вишита сорочка проходить червоною ниткою через усі книги роману «Улыбка кокона», як символ відображення різних епох.

З 12:00 запрошуємо переглянути виставку-презентацію з фондів музею та з особистих архівів охтирчан «Обличчя у вишиванці». 
Протягом дня до Вашої уваги будуть представлені музейні експонати: сорочки, рушники, скатертини, фрагменти вишивки XVIII–XX ст., з лекційним супроводом про історію української вишивки та її значення у житті українців, з переглядом відео сюжетів та презентації. 
Разом збережемо споконвічні традиції свого роду.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2019 року
Детальніше...