.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow День вишиванки в Охтирці
День вишиванки в Охтирці
17.05.18
Охтирський міський краєзнавчий музей» відзначає Міжнародний день вишиванки святковими заходами «Вишиванка. Код нації». 
На святковому засіданні жіночого клубу за інтересами «Квітучий сад» (керівник – Людмила Шевченко) бібліотеки-філії для дорослих «Ця вічна вишивка» у фонди музею передано колективну роботу від майстринь гуртка панно «Несе Галя воду».
На презентації книги члена Національної спілки журналістів України, члена Міжнародної спілки «Новый современник» (штаб-квартира Франкфуркт-на-Майні) Олександри Стрєльнікової «Улыбка кокона» присутні дізналися про сімейні вишивальні історії автора.
Кокон – це образ майбутнього. Яке воно? Воно ласкаве, воно посміхається, бо живиться минулим, а дивиться в майбутнє…
Без минулого немає майбутнього. Українська вишита сорочка проходить червоною ниткою через усі книги роману «Улыбка кокона», як символ відображення різних епох.

З 12:00 запрошуємо переглянути виставку-презентацію з фондів музею та з особистих архівів охтирчан «Обличчя у вишиванці». 
Протягом дня до Вашої уваги будуть представлені музейні експонати: сорочки, рушники, скатертини, фрагменти вишивки XVIII–XX ст., з лекційним супроводом про історію української вишивки та її значення у житті українців, з переглядом відео сюжетів та презентації. 
Разом збережемо споконвічні традиції свого роду.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.
 
За пропозицією голів постійних комісій міської ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  засідання комісій перенесено на 15.06.2018 о 08.00
Детальніше...
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю.