.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Увага алергенна рослина - амброзія полинолиста!
Увага алергенна рослина - амброзія полинолиста!
17.05.18
ambroziya.jpg
Амброзія полинолиста, алергія на яку починає докучати людям з кінця липня і до перших заморозків, - дуже підступна рослина
Але найнеприємніше, що алергія на амброзію, коли починається цвітіння цієї рослини, може з'явитися навіть у тих, хто ніколи не був алергіком. Для цього достатньо лише деякий час пожити там, де цвіте амброзія, кілька тижнів подихати її пилком.
Біда в тому, що цей бур'ян дуже швидко поширюється, до того ж при цвітінні вітром частинки пилку може нести за 400 кілометрів від того місця, де знаходиться рослина. До речі, один кущ амброзії виробляє мільярди пилкових зерен. Убезпечити себе в таких умовах дуже важко, особливо враховуючи той факт, що алергія може початися в будь-який момент і в кого завгодно. Потрібно бути напоготові! 
          В  м. Охтирка амброзія полинолиста виявлена на площі 25,7 га.   
При виявленні амброзії полинолистої рекомендуємо Вам негайно застосовувати наступні методи боротьби:
- скошування рослин амброзії полинолистої перед цвітінням в період бутонізації¬;
- виривання рослин   амброзії з корінням та їх знищення шляхом спалювання¬ у спеціально призначених місцях або подрібнення з наступним захороненням решток у санітарних ямах з використанням гасу чи вапна; 
-    знищення рослин амброзії на засмічених ділянках агротехнічним методом (перекопування або приорювання грунту з подрібненням рослинних решток) та наступ¬ним висівом на цих ділянках багаторічних низькорослих трав або газонних трав.
Так Ви зможете вберегти себе та оточуючих від впливу шкодочинної алергенної рослини - амброзії полинолистої

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Охтирський відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про оперативний спосіб отримання інформації стосовно досліджень об'єктів довкілля, проведених під час оздоровлення дітей в Сумській області та інших результатів
Детальніше...
 
Графік чергування працівників апарату Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року
Детальніше...
 
Графік чергування керівництва Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року

Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.06.2018 по 01.07.2018
Детальніше...
 
З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.