.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Увага алергенна рослина - амброзія полинолиста!
Увага алергенна рослина - амброзія полинолиста!
17.05.18
ambroziya.jpg
Амброзія полинолиста, алергія на яку починає докучати людям з кінця липня і до перших заморозків, - дуже підступна рослина
Але найнеприємніше, що алергія на амброзію, коли починається цвітіння цієї рослини, може з'явитися навіть у тих, хто ніколи не був алергіком. Для цього достатньо лише деякий час пожити там, де цвіте амброзія, кілька тижнів подихати її пилком.
Біда в тому, що цей бур'ян дуже швидко поширюється, до того ж при цвітінні вітром частинки пилку може нести за 400 кілометрів від того місця, де знаходиться рослина. До речі, один кущ амброзії виробляє мільярди пилкових зерен. Убезпечити себе в таких умовах дуже важко, особливо враховуючи той факт, що алергія може початися в будь-який момент і в кого завгодно. Потрібно бути напоготові! 
          В  м. Охтирка амброзія полинолиста виявлена на площі 25,7 га.   
При виявленні амброзії полинолистої рекомендуємо Вам негайно застосовувати наступні методи боротьби:
- скошування рослин амброзії полинолистої перед цвітінням в період бутонізації¬;
- виривання рослин   амброзії з корінням та їх знищення шляхом спалювання¬ у спеціально призначених місцях або подрібнення з наступним захороненням решток у санітарних ямах з використанням гасу чи вапна; 
-    знищення рослин амброзії на засмічених ділянках агротехнічним методом (перекопування або приорювання грунту з подрібненням рослинних решток) та наступ¬ним висівом на цих ділянках багаторічних низькорослих трав або газонних трав.
Так Ви зможете вберегти себе та оточуючих від впливу шкодочинної алергенної рослини - амброзії полинолистої

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2019 року
Детальніше...