.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Взаємодійте. Допомагайте. Контролюйте
14.05.18
ap14.051.jpg
Міський голова звернув увагу головних розпорядників коштів на необхідність активної участі представників управлінь і відділів у виконанні ремонтних робіт на підпорядкованих об'єктах, які в поточному році проводяться через управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства
Почався період, коли практично на всіх об'єктах ідуть ремонти, роботи виконуються різними підрядними організаціями, представники управління житлово-комунального господарства контролюють всі процеси, але ті, для кого ці об'єкти ремонтуються, повинні бути в курсі справ та опікуватися долею ремонту.
На сьогодні проводяться капітальні ремонти на тротуарах вулиць Батюка та Гоголя, ремонтуються дахи на приміщенні стоматологічної поліклініки, житлового багатоквартирного будинку по пров.Харківському,14, завершуються ремонти і художній школі, продовжується ямковий аварійний ремонт доріг, поки що залишаються невідремонтовані ділянки там, де планується покриття асфальтобетонною сумішшю дорожнього полотна, так званими, "картами", розпочато роботи по благоустрою території в педіатричному відділенні.
Плановим питанням апаратної наради  був стан пожежної безпеки на території міста Охтирка. 
ap14.052.jpg ap14.053.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...