.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Взаємодійте. Допомагайте. Контролюйте
14.05.18
ap14.051.jpg
Міський голова звернув увагу головних розпорядників коштів на необхідність активної участі представників управлінь і відділів у виконанні ремонтних робіт на підпорядкованих об'єктах, які в поточному році проводяться через управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства
Почався період, коли практично на всіх об'єктах ідуть ремонти, роботи виконуються різними підрядними організаціями, представники управління житлово-комунального господарства контролюють всі процеси, але ті, для кого ці об'єкти ремонтуються, повинні бути в курсі справ та опікуватися долею ремонту.
На сьогодні проводяться капітальні ремонти на тротуарах вулиць Батюка та Гоголя, ремонтуються дахи на приміщенні стоматологічної поліклініки, житлового багатоквартирного будинку по пров.Харківському,14, завершуються ремонти і художній школі, продовжується ямковий аварійний ремонт доріг, поки що залишаються невідремонтовані ділянки там, де планується покриття асфальтобетонною сумішшю дорожнього полотна, так званими, "картами", розпочато роботи по благоустрою території в педіатричному відділенні.
Плановим питанням апаратної наради  був стан пожежної безпеки на території міста Охтирка. 
ap14.052.jpg ap14.053.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2019 року
Детальніше...
 
29 січня 2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 54 сесії міської ради
 
План робіт інспекції з благоустрою Охтирської міської ради на січень 2019 року
Детальніше...