.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Юні науковці Охтирщини - призери обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт
Юні науковці Охтирщини - призери обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт
14.05.18
up1.jpg
Беспалов Денис та Кисіленко Анна, учні 6 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІст.№8, вихованці гуртка «Географ-науковець» ОМЦПО-МАН (кер. В. Хорошун) представили свої дослідницькі роботи «Вплив стихійних сміттєзвалищ на довкілля (на прикладі проходження весняної повені 2018 року на р. Охтирка)» та «Шляхи попадання фільтрату від стихійних сміттєзвалищ у Ворсклу» у номінації  «Звалища та довкілля»
12 травня 2018 року у м. Суми відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів. 
Для участі у І (відбірковому) етапі було запрошено 23 учасника. Серед них 8  учнів 6 класу, 8 учнів 7 класу та 7 учнів 8 класу.
Науково-дослідницькі та експериментальні роботи учасники представляли у чотирьох номінаціях. 
У номінації  «Популяризація екологічно безпечного способу життя» юні науковці представляли соціальні проекти й освітні програми, які спрямовані на популяризацію сортування та вторинну переробку відходів. У номінації  «Альтернативна енергетика» необхідно було розкрити поняття про види альтернативних джерел енергії, які існують або з’являються в навколишньому  природному середовищі. Номінація «Енергозбереження в побуті та навчальному  закладі» передбачає оцінку всіх заходів з енергозбереження, які можна здійснити для покращення власного побуту: заощадження ресурсів; утеплення приміщень; установлення приладів обліку; перехід на сучасні  енергоощадні й альтернативні  джерела енергії та системи комунікацій.
Участь юних науковців з Охтирки була результативною обоє, за кількістю набраних балів, зайняли ІІІ місце.
Вітаємо юних охтирчан та їх керівника Хорошун В.В. з перемогою!
up2.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голів постійних комісій міської ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  засідання комісій перенесено на 15.06.2018 о 08.00
Детальніше...
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю.
 
Графік проведення  засідань постійних комісій на червень 2018 року