.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow ПРОТОКОЛ № 5 засідання конкурсної комісії на зайняття посади головного лікаря...
ПРОТОКОЛ № 5 засідання конкурсної комісії на зайняття посади головного лікаря...
08.05.18
ПРОТОКОЛ № 5 засідання конкурсної комісії на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» 


08 травня 2018 року                  м. Охтирка
Комісія у складі:
1. Руденко Володимир Миколайович – голова комісії, керуючий справами виконавчого комітету Охтирської міської ради;
2. Коваленко Оксана Володимирівна – секретар комісії, начальник відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради;
3. Полякова Людмила Олексіївна – голова Охтирської міської організації ветеранів;
4. Саєнко Геннадій Леонідович – голова  Охтирської міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»;
5. Попова Тетяна Юріївна – старша  медична сестра амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

           На засіданні  присутні 5 членів комісії, один член комісії відсутній.
           Комісія є правомочною.
      
           Голова комісії пропонує визначитись голосуванням за порядок денний засідання комісії:
    
Порядок денний засідання комісії:

1. Визначення регламенту засідання.
2. Розгляд змісту документів, поданих претендентами. 
3. Підведення підсумків розгляду змісту документів, поданих претендентами  та прийняття рішення конкурсної комісії про допуск кандидатів  до участі в конкурсі.

          СЛУХАЛИ:    Голова комісії запитав у членів комісії чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного. Члени комісії повідомили про відсутність таких пропозицій.
Голова комісії повідомив присутніх, що станом на 08.05.2018 року подана заява та пакет документів до участі в конкурсі одним претендентом:  Ланіним Віктором Григоровичем
          Голова комісії повідомив, що кандидат подав документи, крім заяви про участь у конкурсі,  в запечатаному вигляді. Головуючий повідомив членів комісії, що зміст документів, поданих претендентом, не розголошується до початку засідання комісії, на якому проводиться їх розгляд. Згідно постанови КМУ №1094 від 27.12.2017 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» конкурсні пропозиції претендентів не розглядаються на першому засіданні конкурсної комісії і не розголошуються до початку їх заслуховування. Членам конкурсної комісії забороняється виготовляти паперові, електронні (фото) копії конкурсних пропозицій, будь-яким чином розголошувати їх зміст.
           Голова комісії  запропонував відкрити наданий пакет документів в присутності членів комісії.     
ВИСТУПИЛИ: Саєнко Г.Л., Полякова Л.О.,  Попова Т.Ю., Коваленко О.В. 
           Головуючий запропонував визначитись голосуванням щодо відкриття наданого претендентом запечатаного пакету документів.
Голосували: «ЗА»-5, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.

       СЛУХАЛИ:  Головуючим після відкриття пакету документів від кандидата на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ланіна Віктора Григоровича було оголошено перелік документів, які знаходяться  в конверті.
       ВИСТУПИЛИ: Саєнко Г.Л., Полякова Л.О.,  Попова Т.Ю., Коваленко О.В. 
      Головуючий запропонував визначитись голосуванням щодо допуску до участі в конкурсі кандидата на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ланіна Віктора  Григоровича.
       Голосували: «ЗА»-5, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.
      Головуючий запропонував визначитись голосуванням з датою проведення  засідання конкурсної комісії де буде заслухано пропозицію претендента та проведено з ним співбесіду з врахуванням відповідності учасника конкурсу та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам. Було запропоновано призначити наступне засідання конкурсної комісії на 10.05.2018 року о 08.30 год.
       Голосували: «ЗА»-5, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.
ВИРІШИЛИ:
1. Допустити до участі в конкурсі на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ланіна Віктора Григоровича.
2. Проведення  засідання конкурсної комісії де буде заслухано пропозицію претендента та проведено з ним співбесіду призначити на 10.05.2018 року о 08.30 год.
        
Головуючий ставить на голосування питання затвердження тексту оголошення.
Голосували: «ЗА»-5,  ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.

Комісія:

Голова конкурсної комісії:   В.М. Руденко

Секретар конкурсної комісії О.В. Коваленко 

Члени комісії: Л.О.  Полякова

Т.Ю. Попова 

                                                                                           Г.Л. Саєнко


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.