.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow ПРОТОКОЛ № 5 засідання конкурсної комісії на зайняття посади головного лікаря...
ПРОТОКОЛ № 5 засідання конкурсної комісії на зайняття посади головного лікаря...
08.05.18
ПРОТОКОЛ № 5 засідання конкурсної комісії на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» 


08 травня 2018 року                  м. Охтирка
Комісія у складі:
1. Руденко Володимир Миколайович – голова комісії, керуючий справами виконавчого комітету Охтирської міської ради;
2. Коваленко Оксана Володимирівна – секретар комісії, начальник відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради;
3. Полякова Людмила Олексіївна – голова Охтирської міської організації ветеранів;
4. Саєнко Геннадій Леонідович – голова  Охтирської міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»;
5. Попова Тетяна Юріївна – старша  медична сестра амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

           На засіданні  присутні 5 членів комісії, один член комісії відсутній.
           Комісія є правомочною.
      
           Голова комісії пропонує визначитись голосуванням за порядок денний засідання комісії:
    
Порядок денний засідання комісії:

1. Визначення регламенту засідання.
2. Розгляд змісту документів, поданих претендентами. 
3. Підведення підсумків розгляду змісту документів, поданих претендентами  та прийняття рішення конкурсної комісії про допуск кандидатів  до участі в конкурсі.

          СЛУХАЛИ:    Голова комісії запитав у членів комісії чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного. Члени комісії повідомили про відсутність таких пропозицій.
Голова комісії повідомив присутніх, що станом на 08.05.2018 року подана заява та пакет документів до участі в конкурсі одним претендентом:  Ланіним Віктором Григоровичем
          Голова комісії повідомив, що кандидат подав документи, крім заяви про участь у конкурсі,  в запечатаному вигляді. Головуючий повідомив членів комісії, що зміст документів, поданих претендентом, не розголошується до початку засідання комісії, на якому проводиться їх розгляд. Згідно постанови КМУ №1094 від 27.12.2017 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» конкурсні пропозиції претендентів не розглядаються на першому засіданні конкурсної комісії і не розголошуються до початку їх заслуховування. Членам конкурсної комісії забороняється виготовляти паперові, електронні (фото) копії конкурсних пропозицій, будь-яким чином розголошувати їх зміст.
           Голова комісії  запропонував відкрити наданий пакет документів в присутності членів комісії.     
ВИСТУПИЛИ: Саєнко Г.Л., Полякова Л.О.,  Попова Т.Ю., Коваленко О.В. 
           Головуючий запропонував визначитись голосуванням щодо відкриття наданого претендентом запечатаного пакету документів.
Голосували: «ЗА»-5, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.

       СЛУХАЛИ:  Головуючим після відкриття пакету документів від кандидата на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ланіна Віктора Григоровича було оголошено перелік документів, які знаходяться  в конверті.
       ВИСТУПИЛИ: Саєнко Г.Л., Полякова Л.О.,  Попова Т.Ю., Коваленко О.В. 
      Головуючий запропонував визначитись голосуванням щодо допуску до участі в конкурсі кандидата на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ланіна Віктора  Григоровича.
       Голосували: «ЗА»-5, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.
      Головуючий запропонував визначитись голосуванням з датою проведення  засідання конкурсної комісії де буде заслухано пропозицію претендента та проведено з ним співбесіду з врахуванням відповідності учасника конкурсу та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам. Було запропоновано призначити наступне засідання конкурсної комісії на 10.05.2018 року о 08.30 год.
       Голосували: «ЗА»-5, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.
ВИРІШИЛИ:
1. Допустити до участі в конкурсі на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ланіна Віктора Григоровича.
2. Проведення  засідання конкурсної комісії де буде заслухано пропозицію претендента та проведено з ним співбесіду призначити на 10.05.2018 року о 08.30 год.
        
Головуючий ставить на голосування питання затвердження тексту оголошення.
Голосували: «ЗА»-5,  ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.

Комісія:

Голова конкурсної комісії:   В.М. Руденко

Секретар конкурсної комісії О.В. Коваленко 

Члени комісії: Л.О.  Полякова

Т.Ю. Попова 

                                                                                           Г.Л. Саєнко


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Сумська обласна державна адміністрація Державна установа "Сумський обласний контактний центр" повідомляє: 21 квітня 2019 року з метою забезпечення вирішення невідкладних питань та запобігання вчиненню порушень на виборчих дільницях працює безкоштовна телефонна "гаряча лінія" 0800301501 (з 7.00 до 20.30)
 
Запрошуємо  мешканців та гостей міста відвідати з 20 квітня 2019 року по 5 травня 2019 року у місті Охтирка по пров. Харківському Великодню виставку – продаж хлібобулочних, кондитерських виробів, сувенірної продукції, пасхальної атрибутики та  квітів
Детальніше...
 
Національна академія державного управління при Президентові України запрошує взяти участь в міжнародній навчальній програмі «Управління об’єктами нерухомості» (Real Estate Management) з 22 липня по 2 серпня 2019 року в Університеті Ла Коруньї, Іспанія
 
Детальніше...
 
Нагадуємо, що члени ініціативної групи по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради визначили 24 квітня 2019 року датою проведення установчих зборів, що відбудуться в залі засідань міської ради за адресою вулиця Незалежності,11 о 17.00
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 09.30 годину 18.04.2019
 
Національна академія державного управління запрошує на навчання посадовців місцевого самоврядування
Детальніше...