.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow «Архітектура і містобудування» та «Будівництво і цивільна інженерія»
«Архітектура і містобудування» та «Будівництво і цивільна інженерія»
08.05.18
У 2018 році на будівельному факультеті буде проводитися набір слухачів для отримання освітнього ступеня «Бакалавр» зі спеціальностей «Архітектура і містобудування» та «Будівництво і цивільна інженерія» 
Термін навчання - 2 роки, без відриву від виробництва за дистанційною формою навчання.
Прийом заяв та документів на навчання триватиме з 2 липня до 26 липня 2018 року включно.
Вартість навчання за 1 рік становить 4800 грн.

Також з 2 липня по 26 липня 2018 року буде проводитись прийом на рівень «Магістр» зі спеціальностей «Архітектура і містобудування» та «Будівництво і цивільна інженерія».
Приймаються особи, що мають ОС «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр» різних галузей знань та спеціальностей, без обмеження віку. 

Найімовірніше цьогорічна вступна кампанія буде останньою, коли вступники будуть зараховані на навчання на основі вступних іспитів, які проводяться на базі університету, а не на основі незалежного оцінювання знань Міністерством освіти і науки України. 
Термін навчання на ОС «Магістр»
- 1 рік 4 місяці також за дистанційною формою навчання.
Вартість навчання за весь період (3 семестра) – 9500 грн.
Перелік необхідних документів можна переглянути в додатку (1 стор.) до листа та на офіційному сайті СНАУ http://www.sau.sumy.ua в «Правилах прийому на навчання до Сумського національного аграрного університету в 2018 році»

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.