.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Структурні підрозділи соціальної сфери arrow Горить і не згасає вогонь вдячності та пам'яті людської
Горить і не згасає вогонь вдячності та пам'яті людської
08.05.18
terc08051.jpg
В Охтирському міському територіальний центрі соціального обслуговування населення» відбувся захід - вшанування  «Одна на всіх велика Перемога» з нагоди Дня пам'яті  та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували память всіх захисників, які принесли світу  перемогу над нацизмом 73 роки тому. 
 
Директор установи висловила сивим ветеранам слова вдячності за подвиг, плідний життєвий шлях,  тяжку повоєнну працю, добрі справи, побажала здоров’я на довгі роки життя.  
  
Зі спогадами своєї воєнної юності звернувся до присутніх учасник війни, інвалід І групи Іван Григорович Марченко. 
Зворушливу концертну  програму  подарували  ветеранам учасники вокально-етнографічного колективу «Любисток», вокального тріо «Струни cердця» (художній керівник Володимир Губаренко) та солістка  ансамблю «Краяни».
Працівники центральної міської бібліотеки підготували тематичну книжкову виставку «Зі слави мертвих і живих писалось ім’я - Перемога».  
Ветеранів запросили  до святкового обіду, який приготували  працівники установи.  Кошти та продукти були благодійно надані організаціями міста та приватними  підприємцями. Адміністрація закладу висловлює щиру вдячність їм за участь у благородній справі, щедрість та чуйність. Завдяки їх допомозі адміністрацією установи проведена благодійна акція з привітанням ветеранів вдома, вручення їм подарункових продуктових наборів.   
Люди, чиє долі спіткала війна, мали змогу  поспілкуватися, поспівати пісень своєї юності. 
Горить і не згасає вогонь вдячності та пам’яті людської. І хоч так мало залишилось учасників  і свідків воєнних подій побажаємо їм міцного здоров’я, довгих років життя, терпіння та мужності, якою завжди виділялося покоління людей поважного віку. 
terc08052.jpg
terc08053.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.