.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Малий бізнес arrow За утримання корів та молодняку ВРХ - державна підтримка
За утримання корів та молодняку ВРХ - державна підтримка
08.05.18
korovi.jpg
У 2018 році власники тварин можуть претендувати на отримання дотацій за утримання великої рогатої худоби (ВРХ)
Відповідні норми передбачені у рамках виконання статті 32 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107«Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки  галузі тваринництва».
    До  Переліку дотацій, доступних суб’єктам господарювання у поточному році включено:
- спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб (далі — дотація за молодняк).
      Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби до 13-тимісячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.
     Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання, зростаючи залежно від віку молодняку у розмірі:
- за період утримання молодняку віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;
- за період утримання молодняку віком від 5 до 9 місяців - 700 гривень за голову;
- за період утримання молодняку віком від 9 до 13 місяців - 1 500 гривень за голову.

    Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняку.
     Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають до  Охтирської міської ради копії таких документів:
- паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
- паспорта громадянина України;
- довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
- документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-  платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).
     Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року.
    Для уникнення непорозумінь при поданні документів на отримання дотації власники тварин мають дотримуватися вимог законодавства України, в тому числі і з ідентифікації та реєстрації тварин, зокрема:
- своєчасно реєструвати господарства з розведення, утримання, забою, утилізації тварин у Єдиному державному реєстрі тварин;
- своєчасно ідентифікувати усіх тварин у господарстві у визначені законодавством строки (для великої рогатої худоби не пізніше семи днів з дати її народження, але у будь-якому разі до того, як тварина залишить господарство);
- вчасно подавати дані для реєстрації тварин, усіх переміщень між господарствами, а також про забій, утилізацію та падіж тварин.
  Наявність у власника тварин та їх кількісна відповідність даним Єдиного державного реєстру тварин можуть перевірятися відповідними органами.
  Для проведення ідентифікації та реєстрації тварин у господарстві фізичної особи власник тварини може звернутися до Охтирської міської державної ветеринарної лікарні за адресою м.Охтирка, вул.Перемоги,17, телефон 6-34-79.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.